header foto
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 29-8-2022 t/m 25-11-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JO12-1 Bjorn van der Dussen V1 - AB
16:30 - 17:45 JO12-2 Julius Moormann V1 - CD
16:30 - 17:45 JO12-3 David van der Garde
Krijn van Os
V2 - AB
16:30 - 17:45 MO12-5 Flore Jansen
Nienke Roest
V3 - CD
16:30 - 17:45 MO12-6 Jet Velsink
Loïs Goldstoff
V3 - AB
16:30 - 17:45 MO12-7 Carlijn ter Haar
Jill Swaab
V2 - CD
17:45 - 19:00 JO14-2 Bjorn van der Dussen V2 - AB
17:45 - 19:00 JO16-1 Ton Bouman V1 - AB
17:45 - 19:00 JO16-2 V1 - CD
17:45 - 19:00 MO14-5 V3 - AB
17:45 - 19:00 MO14-7 Elisa Severens
Puck van Outheusden
V2 - CD
18:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep V3 - CD
19:00 - 20:15 MO16-2 Ton Bouman V1 - AB
19:00 - 20:15 MO18-2 Bjorn van der Dussen V1 - CD
19:00 - 20:15 MO18-3 V2 - AB
19:00 - 20:15 MO18-6 V2 - CD
20:30 - 22:00 TRIMHOCKEY Trainingsgroep V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 MO12-1 Skip Herremans
Taeke Willekes
V1 - AB
16:30 - 17:45 MO12-2 Sanne de Goede V2 - AB
16:30 - 17:45 MO12-3 Roos Moormann V1 - CD
16:30 - 17:45 MO12-4 Mijnke van den Berg
Meike van Zomeren
V2 - CD
17:45 - 19:00 JO14-1 Bastiaan de Groot
Ties Manuels
V1 - AB
17:45 - 19:00 MO14-1 Bo Copier
Mees Voogt
V2 - AB
17:45 - 19:00 MO14-2 Loïs van Berkel V1 - CD
17:45 - 19:00 MO14-3 V2 - CD
17:45 - 19:00 MO14-4 Nikki van der Zant
Noor Bounoua
V3 - AB
17:45 - 19:00 MO14-6 V3 - CD
19:00 - 20:15 JO18-1 Maarten de Groot
Ton Bouman
V1 - AB
19:00 - 20:15 JO18-2 Julius Moormann V3 - AB
19:00 - 20:15 MO16-1 Laurens van Dijk
Zoe van Dijk
V2 - AB
19:00 - 20:15 MO16-3 V2 - CD
19:00 - 20:15 MO18-1 Astrid van der Vorm V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Jonas Van der Zande V1
20:30 - 22:00 Heren 1 Ton Bouman V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:45 JO8-1 V1
14:30 - 15:45 JO8-2 V1
14:30 - 15:45 MO8-1 V2
14:30 - 15:45 MO8-2 V2
14:30 - 15:45 MO8-3 V2
14:30 - 15:45 MO8-4 V2
14:30 - 15:45 MO8-5 V2
15:45 - 17:00 JO9-1 V1
15:45 - 17:00 JO9-2 V1
15:45 - 17:00 MO9-1 V2
15:45 - 17:00 MO9-2 V2
15:45 - 17:00 MO9-3 V2
15:45 - 17:00 MO9-4 V2
15:45 - 17:00 MO9-5 V2
16:00 - 17:15 Keeperstraining Trainingsgroep V3 - CD
17:15 - 18:30 JO10-1 V1
17:15 - 18:30 JO10-2 V1
17:15 - 18:30 JO12-1 Bjorn van der Dussen V3 - CD
17:15 - 18:30 JO12-2 Julius Moormann V3 - AB
17:15 - 18:30 MO10-1 V2
17:15 - 18:30 MO10-2 V2
17:15 - 18:30 MO10-3 V2
17:15 - 18:30 MO10-4 V2
18:30 - 19:45 JO14-3 V1 - AB
18:30 - 19:45 JO14-4 Noah Leinwand recte Rein V1 - CD
18:30 - 19:45 JO16-1 Ton Bouman V2 - AB
18:30 - 19:45 MO16-5 V3 - AB
18:30 - 19:45 MO16-6 V3 - CD
19:45 - 20:45 MO16-2 Ton Bouman V2 - CD
19:45 - 20:45 MO18-5 V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Joost Endlich V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 45-1 V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 MO12-1 Skip Herremans
Taeke Willekes
V2 - CD
16:30 - 17:45 MO12-2 Sanne de Goede V3 - AB
16:30 - 17:45 MO12-3 Roos Moormann V1 - AB
17:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep V1 - CD
17:15 - 18:30 JO14-1 Bastiaan de Groot V2 - AB
17:45 - 19:00 JO14-2 V2 - CD
17:45 - 19:00 MO14-1 Bo Copier
Mees Voogt
V1 - AB
17:45 - 19:00 MO14-2 Loïs van Berkel V3 - CD
17:45 - 19:00 MO16-4 Laurens van Dijk V3 - AB
18:30 - 19:45 JO18-1 Maarten de Groot
Jan willem van Hall
V2 - AB
19:00 - 20:15 MO16-1 Laurens van Dijk
Zoe van Dijk
V1 - AB
19:00 - 20:15 MO18-1 Astrid van der Vorm V2 - CD
19:00 - 20:15 MO18-4 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Jonas Van der Zande V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Astrid van der Vorm
Joost Endlich
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO8-1 V1 Thematraining
15:30 - 16:30 JO8-2 V1 Thematraining
15:30 - 16:30 MO8-1 V2 Thematraining
15:30 - 16:30 MO8-2 V2 Thematraining
15:30 - 16:30 MO8-3 V2 Thematraining
15:30 - 16:30 MO8-4 V2 Thematraining
15:30 - 16:30 MO8-5 V2
16:30 - 17:30 JO10-1 V3
16:30 - 17:30 JO10-2 V3
16:30 - 17:30 JO9-1 V1 Thematraining
16:30 - 17:30 JO9-2 V1 Thematraining
16:30 - 17:30 MO9-1 V1 Thematraining
16:30 - 17:30 MO9-2 V2
16:30 - 17:30 MO9-3 V2
16:30 - 17:30 MO9-4 V2
16:30 - 17:30 MO9-5 V2
17:30 - 18:30 JO12-3 David van der Garde
Krijn van Os
V3
17:30 - 18:30 MO10-1 V1 Thematraining
17:30 - 18:30 MO10-2 V1 Thematraining
17:30 - 18:30 MO10-3 V1 Thematraining
17:30 - 18:30 MO10-4 V1 Thematraining
17:30 - 18:30 MO12-4 V2
17:30 - 18:30 MO12-5 V2
17:30 - 18:30 MO12-6 V2
17:30 - 18:30 MO12-7 V2
18:30 - 19:30 JO14-3 V1 - AB
18:30 - 19:30 JO14-4 V1 - AB
18:30 - 19:30 JO16-2 V1 - CD
18:30 - 19:30 JO18-2 V1 - CD
18:30 - 19:30 MO14-3 V3
18:30 - 19:30 MO14-4 V3
18:30 - 19:30 MO14-5 V3
18:30 - 19:30 MO14-6 V3
18:30 - 19:30 MO14-7 V3
18:30 - 19:30 MO16-3 V2
18:30 - 19:30 MO16-4 V2
18:30 - 19:30 MO16-5 V2
18:30 - 19:30 MO16-6 V2
18:30 - 19:30 MO18-2 V2
18:30 - 19:30 MO18-3 V2
18:30 - 19:30 MO18-4 V2
18:30 - 19:30 MO18-5 V2
18:30 - 19:30 MO18-6 V2