header foto
 

Commissies

Accommodatie

Clubhuismanager
Stefanie Bouman
Accommodatie
Clubhuismanager
Clubhuismanager
Commissie Nieuw Clubhuis

Accommodatie
Commissie Nieuw Clubhuis

Lard Plekkenpol
Accommodatie
Commissie Nieuw Clubhuis

Veldcommissie

Accommodatie
Veldcommissie


Accommodatie
Veldcommissie

Jelle Martens
Accommodatie
Veldcommissie

Barcommissie

Marrit Ruseler
Barcommissie
Veldcommissie

Leanne van Dongen-Grijfrath
Barcommissie
Veldcommissie

Wouter Bessems
Barcommissie
Veldcommissie

Ella van den Berg
Barcommissie
Veldcommissie

Bestuur

Meindert Jansberg
Bestuur
Veldcommissie
Voorzitter
Victor Moormann
Bestuur
Veldcommissie
Vice-Voorzitter
Bernd Feenstra
Bestuur
Veldcommissie
Secretaris
Koen Vermeulen
Bestuur
Veldcommissie
Penningmeester
Jan-Carel Bast
Bestuur
Veldcommissie
Hockey/Technische zaken
Annieck Timmerman
Bestuur
Veldcommissie
Hockey/Technische zaken

Bestuur
Veldcommissie

Communicatie


Communicatie
Veldcommissie

Cynthia Beste
Communicatie
Veldcommissie


Communicatie
Veldcommissie

Eva Hageman
Communicatie
Veldcommissie

Evenementencommissie


Evenementencommissie
Veldcommissie


Evenementencommissie
Veldcommissie

Henk Witteveen
Evenementencommissie
Veldcommissie

Jeroen Suthof
Evenementencommissie
Veldcommissie

Mihaly Schroth
Evenementencommissie
Veldcommissie


Evenementencommissie
Veldcommissie

Functionaris Gegevensbescherming

Rob Stadt
Functionaris Gegevensbescherming
Veldcommissie
FG

Hockey / Technische zaken

Prestatiecommissie
Voorzitter
Maarten de Groot
Hockey / Technische zaken
Prestatiecommissie
Voorzitter
Lid
Wouter Gezang
Hockey / Technische zaken
Prestatiecommissie

Waterhoentjes

Hockey / Technische zaken
Prestatiecommissie

Hans Bokdam
Hockey / Technische zaken
Prestatiecommissie
Voorzitter
Jelmer Steenaart
Hockey / Technische zaken
Prestatiecommissie


Hockey / Technische zaken
Prestatiecommissie

Breedtecommissie
Sandra Spiekerman
Hockey / Technische zaken
Breedtecommissie
Voorzitter
Mariska Heemskerk
Hockey / Technische zaken
Breedtecommissie
TC dames
Joost de Groot
Hockey / Technische zaken
Breedtecommissie
TC Heren
Joost de Groot
Hockey / Technische zaken
Breedtecommissie
TC Veteranen
Alice Fischer
Hockey / Technische zaken
Breedtecommissie
TRIM
Mia Smalbil
Hockey / Technische zaken
Breedtecommissie

Zaal commissie
Maarten de Groot
Hockey / Technische zaken
Zaal commissie

John Copier
Hockey / Technische zaken
Zaal commissie


Hockey / Technische zaken
Zaal commissie

Ledenadministratie

Jane van der Wolf
Ledenadministratie
Zaal commissie
Ledenadministrateur
Maaike Yeh
Ledenadministratie
Zaal commissie
Ledenadministrateur

Materiaalcommissie

Materiaalcommissie
David van Dongen
Materiaalcommissie
Materiaalcommissie
Materiaalcommissaris
Chris Reudink
Materiaalcommissie
Materiaalcommissie


Materiaalcommissie
Materiaalcommissie
Materiaalcommissaris
Beheer hockeymateriaal - Keepersspullen, hockeyballen, hesjes, sticks, etc

Medische Commissie

Jeroen Jansen
Medische Commissie
Materiaalcommissie


Medische Commissie
Materiaalcommissie

Joyce de Vries
Medische Commissie
Materiaalcommissie

Leontine Kuis-spierings
Medische Commissie
Materiaalcommissie


Medische Commissie
Materiaalcommissie


Medische Commissie
Materiaalcommissie

Saskia Clerx
Medische Commissie
Materiaalcommissie

Annelies Verdonkschot
Medische Commissie
Materiaalcommissie

Nienke Lameris
Medische Commissie
Materiaalcommissie

Scheidsrechtercommissie


Scheidsrechtercommissie
Materiaalcommissie

Mark van Meel
Scheidsrechtercommissie
Materiaalcommissie

Marius Peek
Scheidsrechtercommissie
Materiaalcommissie

Leonieke van der Werf
Scheidsrechtercommissie
Materiaalcommissie

Rolf Plas
Scheidsrechtercommissie
Materiaalcommissie

Sponsorcommissie

Vrienden van AHC IJburg
Joost de Groot
Sponsorcommissie
Materiaalcommissie

Menno Weij
Sponsorcommissie
Materiaalcommissie

Noortje Berrevoet
Sponsorcommissie
Materiaalcommissie


Sponsorcommissie
Materiaalcommissie


Sponsorcommissie
Materiaalcommissie

Martin van der Wal
Sponsorcommissie
Materiaalcommissie

Pascal Belfroid
Sponsorcommissie
Materiaalcommissie

Sportiviteit&Respect

Helmie Stoof
Sportiviteit&Respect
Materiaalcommissie
Voorzitter
Saskia Overmars
Sportiviteit&Respect
Materiaalcommissie

Lars van Zomeren
Sportiviteit&Respect
Materiaalcommissie

Jelle Martens
Sportiviteit&Respect
Materiaalcommissie

Tuchtcommissie


Tuchtcommissie
Materiaalcommissie

Geerte Kreijns-Mostermans
Tuchtcommissie
Materiaalcommissie

Aimée Eichperger
Tuchtcommissie
Materiaalcommissie

Menno Weij
Tuchtcommissie
Materiaalcommissie

Vertrouwenspersonen

Jolijn Betlem
Vertrouwenspersonen
Materiaalcommissie

Vrijwilligersdesk


Vrijwilligersdesk
Materiaalcommissie

Bonnie van de Schraaf
Vrijwilligersdesk
Materiaalcommissie


Vrijwilligersdesk
Materiaalcommissie


Vrijwilligersdesk
Materiaalcommissie

Wedstrijdsecretariaat

Jongste Jeugd
Evelien Nienhuis
Wedstrijdsecretariaat
Materiaalcommissie

Junioren
Evelien Nienhuis
Wedstrijdsecretariaat
Materiaalcommissie

Senioren

Wedstrijdsecretariaat
Materiaalcommissie

Heleen Noijons
Wedstrijdsecretariaat
Materiaalcommissie

Ingeborg Klaassen
Wedstrijdsecretariaat
Materiaalcommissie