Agenda
26-8 
Start trainingen all
26-8 
Coachavond 3 tallen
27-8 
Opfriscursus spelreg
28-8 
Coachavond 6 tallen
30-8 
coachavond 8 tallen
31-8 
Seizoens Kick-Off
2-9 
KNHB basiscursus tra
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Sien Mariën
Maurice Palmen
Joppe van de Poll
Dorinde Starmans
Jolanda van der Veen
Marieke De Wildt
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Barrooster
zaterdag 31 augustus 2019 
07:45 - 10:45  Rene Berbee Bardienst 
07:45 - 10:45  Marrit Ruseler Barhoofd 
08:30 - 11:30  Helmie Stoof Bardienst 
08:30 - 11:30  Joost van de Weg Bardienst 
10:30 - 13:30  Elisa Amedeo Doets Bardienst 
10:30 - 13:30  Wouter Bessems Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Hans Aarnoudse Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 19:30  Bardienst 
16:30 - 19:30  Barhoofd 
zaterdag 7 september 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Sanne van de Graaf Barhoofd 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Frank de Graaf Barhoofd 
zondag 8 september 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 14 september 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Rifka Burggraaff Barhoofd 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 15 september 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 21 september 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Sanne van de Graaf Barhoofd 
08:30 - 11:30  Sylke Vothknecht Bardienst 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Rian ter Haar Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 22 september 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 28 september 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Adrienne van Os- van Randen Barhoofd 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Lode Dielemans Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Danielle Weij Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 29 september 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 5 oktober 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 11:30  Iris Meppelink Bardienst 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Lonneke Rietveld - Van Der Mark Bardienst 
10:30 - 13:30  Floor Schneemann Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 6 oktober 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 12 oktober 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Rifka Burggraaff Barhoofd 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 13 oktober 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zondag 20 oktober 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zondag 27 oktober 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
Social media

Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor