Agenda
25-2 
Start reguliere trai
25-2 
Overleg TC-jongens
26-2 
Teamoverleg MC3
27-2 
Barinstructiebijeenk
1-3 
Instructie trainers
2-3 
Lente Borrel&Babbel
4-3 
Instructie trainers
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Carolina Bouwer
Juna van Dijk
Tim Leeuwerink
Nika Schep
Rayan Veening
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Barrooster
zaterdag 2 maart 2019 
07:45 - 10:45  Sonja van Welsenes Bardienst 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:30  Diana Leider Bardienst 
08:30 - 12:00  Fanneke Schoemaker Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Lonneke Rietveld - Van Der Mark Bardienst 
10:30 - 13:30  Adrienne van Os- van Randen Barhoofd 
11:30 - 14:30  Floor Schneemann Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Heleen Mastenbroek Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 3 maart 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bianca Tjin Bardienst 
zaterdag 9 maart 2019 
07:45 - 10:45  Ellen de Jong Bardienst 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:30  Willem Hartog Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Mhoi Chung Bardienst 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Merel Spoorendonk Bardienst 
13:30 - 16:30  Floor Klein Bardienst 
13:30 - 16:30  Frank de Graaf Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Sietske Sybrandi Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 10 maart 2019 
08:30 - 11:30  Caroline Tervoort Bardienst 
08:30 - 11:30  Roel Schiffers Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sarah Beekhuis Bardienst 
zaterdag 16 maart 2019 
07:45 - 10:45  Ingrid Burger Bardienst 
07:45 - 10:45  Claire Berkhout Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:30  Kiran Sewgobind Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Daantje Medendorp Bardienst 
10:30 - 13:30  Rian ter Haar Barhoofd 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Romée Boendermaker Bardienst 
13:30 - 16:30  Elly de Bont Bardienst 
13:30 - 16:30  Emile Molenbeek Barhoofd 
15:00 - 18:00  Heleen Mastenbroek Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 17 maart 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 23 maart 2019 
07:45 - 10:45  Saskia Wimmers Bardienst 
07:45 - 10:45  Yvonne Kohler Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:30  Mia Smalbil Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Sylke Vothknecht Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Puck van Outheusden Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
20:00 - 23:00  Bardienst 
20:00 - 23:00  Bardienst 
20:00 - 23:00  Barhoofd 
23:00 - 02:00  Bardienst 
23:00 - 02:00  Bardienst 
23:00 - 02:00  Barhoofd 
zondag 24 maart 2019 
08:30 - 11:30  Caroline Tervoort Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sarah Beekhuis Bardienst 
zaterdag 30 maart 2019 
07:45 - 10:45  Philo Geerling Bardienst 
07:45 - 10:45  Jolande van Frederikslust Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:30  Francesco Balzarelli Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Astrid Minderhoud Bardienst 
10:30 - 13:30  Emile Molenbeek Barhoofd 
11:30 - 14:30  Francesco Balzarelli Bardienst 
13:30 - 16:30  Arwindren Krishnan Bardienst 
13:30 - 16:30  Francesco Balzarelli Barhoofd 
15:00 - 18:00  Arwindren Krishnan Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 31 maart 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 6 april 2019 
07:45 - 10:45  Frank Masker Bardienst 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:30  Brechtje Reinders Bardienst 
08:30 - 12:00  Peter Apeldoorn Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Milika de Jonge Bardienst 
10:30 - 13:30  Sinette Hesselink Barhoofd 
11:30 - 14:30  Mhoi Chung Bardienst 
13:30 - 16:30  Floor Klein Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 7 april 2019 
08:30 - 11:30  Sanne Wieske Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 13 april 2019 
07:45 - 10:45  Willem Hartog Bardienst 
07:45 - 10:45  Claire Berkhout Barhoofd 
08:15 - 11:45  Iris Meppelink Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:30  Bianca Tjin Bardienst 
08:30 - 12:00  Hans Janssen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Lonneke Rietveld - Van Der Mark Bardienst 
10:30 - 13:30  Floor Schneemann Barhoofd 
11:30 - 14:30  Rian ter Haar Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Katja Groenewoud Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 14 april 2019 
08:30 - 11:30  Iris Meppelink Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 20 april 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 21 april 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
zaterdag 27 april 2019 
07:45 - 10:45  Bardienst 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 11:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 28 april 2019 
08:30 - 11:30  Bardienst 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
Social media

Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor