Agenda
22-4 
MB1 & MA1 ontvangen
23-4 
KNHB HT2 cursus WS1
25-4 
Algemene Ledenvergad
30-4 
KNHB HT2 cursus WS2
7-5 
KNHB HT2 cursus WS3
14-5 
KNHB HT2 cursus WS4
14-5 
BESTUURSvergadering
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Wouter Herremans
Maissae Idrissi
Riemer van Loosbroek
Sem Peters
Jule Peters
Tess van der Sluis
Jeroen Suthof
Robin de Vries
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Barrooster
zaterdag 21 april 2018 
07:45 - 10:30  Ester Koot Bardienst 
07:45 - 10:30  Hans Aarnoudse Barhoofd 
08:15 - 11:45  Fenna Nieuwveld Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Annika Ridderikhoff Bardienst 
08:30 - 12:00  Aykut Oral Bardienst 
08:30 - 12:00  Saskia Wimmers-lieshout Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Arjan Maks Barhoofd 
11:30 - 15:00  José Verstay Bardienst 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sterre van Eldijk Bardienst 
11:30 - 15:00  Sanne Jennen Bardienst 
13:30 - 16:30  Shanaz Faraj Barhoofd 
15:00 - 18:30  Catherine Clercx Bardienst 
15:00 - 18:30  Mundi van Embden Bardienst 
16:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Janna Meerstadt Bardienst 
16:30 - 20:00  Sabien Engelenburg Barhoofd 
zondag 22 april 2018 
08:30 - 11:30  Jason Frank Barhoofd 
09:00 - 12:00  Monique Hekman Bardienst 
10:00 - 13:00  Judith Katstra Bardienst 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lina Houtman Barhoofd 
14:00 - 00:00  Kristianne de Groot - Domburg Barhoofd 
zaterdag 28 april 2018 
07:45 - 10:30  Bardienst 
07:45 - 10:30  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jesse Huijg Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Soley Dijkstra Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Bardienst 
13:30 - 16:30  Allard van der Sluis Barhoofd 
15:00 - 18:30  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 13 mei 2018 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ivo Hogewoning Bardienst 
10:00 - 13:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Tijs Timmerman Barhoofd 
14:00 - 16:00  Linlin van Lonkhuyzen Barhoofd 
16:00 - 18:00  Eva Hageman Barhoofd 
18:00 - 00:00  Wouter Schouten Barhoofd 
zaterdag 19 mei 2018 
07:45 - 10:30  Maureen Jonker Bardienst 
07:45 - 10:30  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Lieselotte Dekker Bardienst 
08:30 - 12:00  Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Shanaz Faraj Barhoofd 
11:30 - 15:00  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:30  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zaterdag 26 mei 2018 
07:45 - 10:30  Bardienst 
07:45 - 10:30  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Carla Senf Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Bardienst 
08:30 - 12:00  Bardienst 
08:30 - 12:00  Luuk Vos Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Bardienst 
13:30 - 16:30  Frank de Graaf Barhoofd 
15:00 - 18:30  Bardienst 
15:00 - 18:30  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 27 mei 2018 
08:30 - 00:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Gerda Polderman Bardienst 
10:00 - 13:00  Gaby van de Schepop Bardienst 
12:00 - 14:00  Jesse Leek Barhoofd 
14:00 - 16:00  Linlin van Lonkhuyzen Barhoofd 
16:00 - 18:00  Tijs Timmerman Barhoofd 
18:00 - 00:00  Kristianne de Groot - Domburg Barhoofd 
zaterdag 2 juni 2018 
07:45 - 10:30  Bardienst 
07:45 - 10:30  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jesse Huijg Bardienst 
08:30 - 12:00  Sanne Jennen Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:30  Bardienst 
15:00 - 18:30  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 3 juni 2018 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Caithlyn Langhorst Bardienst 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Luus Jansen Barhoofd 
14:00 - 16:00  Christina Chan Barhoofd 
16:00 - 00:00  Jesse Leek Barhoofd 
zaterdag 9 juni 2018 
07:45 - 10:30  Bardienst 
07:45 - 10:30  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Soley Dijkstra Bardienst 
08:30 - 12:00  Brechtje Reinders Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
15:00 - 18:30  Bardienst 
15:00 - 18:30  Bardienst 
16:30 - 20:00  Bardienst 
16:30 - 20:00  Barhoofd 
zondag 10 juni 2018 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Renske van der Zanden Bardienst 
10:00 - 13:00  Marc Eecen Bardienst 
12:00 - 14:00  Linlin van Lonkhuyzen Barhoofd 
14:00 - 16:00  Kristianne de Groot - Domburg Barhoofd 
16:00 - 18:00  Tijs Timmerman Barhoofd 
zaterdag 16 juni 2018 
07:45 - 10:30  Marc Eecen Bardienst 
07:45 - 10:30  Barhoofd 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:45  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Bardienst 
08:30 - 12:00  Bardienst 
08:30 - 12:00  Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:15  Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:30  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Bardienst 
13:30 - 16:30  Barhoofd 
zondag 17 juni 2018 
08:30 - 11:30  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Brechtje Reinders Bardienst 
10:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Luus Jansen Bardienst 
12:00 - 14:00  Jesse Leek Barhoofd 
14:00 - 00:00  Eva Hageman Barhoofd 
Social media

Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor