Agenda
23-9 
Spelregel Cafe KNHB
25-9 
Spelregeluitleg A en
30-9 
Instructie trainers
1-10 
Tafeltjesoverleg E6-
2-10 
Tafeltjesoverleg E8-
2-10 
tafeltjesoverleg D-l
3-10 
Commissie Avond
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Anke Balt-Janssen
Lonneke Buijtels
Eric Gaulard
Sanne Habets
Marius Peek
Jeroen van Roon
Daniel Smits
Peter Wijkstra
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dames 1 ( Klasse : 3e klasse ) 
Spelers
Bo Copier [meer info]
Zoe van Dijk [meer info]
Sanne Dijkstra [meer info]
Renée van Embden [meer info]
Eva Hageman [meer info]
Lotte Hageman [meer info]
Vera Korenblik [meer info]
Jip Korenblik [meer info]
Marissa Lucassen [meer info]
Maruelle Luimes [meer info]
Karis Mimms [meer info]
Tess van der Sluis [meer info]
Anne Steenhoff [meer info]
Lisette Stegeman [meer info]
Else van Vliet [meer info]
Isis de Vries [meer info]
 
Teamfoto

Nog 20 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 sep 2318 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1
0
12:15 12:45 uit route
29 sep 2534 Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
6 okt 2886 M.H.C. Purmerend D1
45
11:30 12:45 uit route
13 okt 3284 MHV Maarssen D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
27 okt 3805 Hockey Vereniging Abcoude D1
30
11:45 12:45 uit route
3 nov 4034 VMHC Spitsbergen D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
10 nov 4381 A.M.H.C. F.I.T. D1
30
uit route
17 nov 4841 H.C. HISALIS D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
24 nov 5192 Noordwijk D1
0
12:15 12:45 uit route
8 mrt 5244 M.H.C. Barneveld D1
thuis
15 mrt 5825 Loenense MHC D1
0
uit route
22 mrt 5994 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1
thuis
29 mrt 6405 Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1
0
uit route
5 apr 6744 M.H.C. Purmerend D1
thuis
19 apr 6981 MHV Maarssen D1
0
12:15 12:45 uit route
10 mei 7494 Hockey Vereniging Abcoude D1
thuis
17 mei 7900 VMHC Spitsbergen D1
0
uit route
24 mei 8243 A.M.H.C. F.I.T. D1
thuis
7 jun 8417 H.C. HISALIS D1
0
uit route
14 jun 8993 Noordwijk D1
thuis
10 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shinty D1 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Purmerend D1 2 6 2 0 0 3 1 0
3 Baarn D1 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Noordwijk D1 2 4 1 1 0 6 4 0
5 Barneveld D1 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Maarssen D1 2 2 0 2 0 5 5 0
7 Loenen D1 2 2 0 2 0 4 4 0
8 Spitsbergen D1 2 1 0 1 1 3 4 0
9 Abcoude D1 2 1 0 1 1 2 3 0
10 Hisalis D1 2 1 0 1 1 3 5 0
11 IJburg D1 2 1 0 1 1 4 7 0
12 FIT D1 2 0 0 0 2 1 7 0

Social media

Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor