Agenda
24-9 
KNHB HT2 cursus WS9
25-9 
Jongste Jeugd Spelre
27-9 
Instructie avond eve
28-9 
Informatie avond str
1-10 
knhb HT2 cursus WS10
3-10 
KNHB basisopleiding
5-10 
Silver Cup Dames 1
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Loïs van Dam
Yvette van Dijk
Sofie van den Dikkenberg
Robin Farragher
Daan Francke
Kuba de Leeuw
Senna Lippens
Fleur Pabst
Peter van der Veen
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dames 1 ( Klasse : 4e klasse ) 
Spelers
Marin Baelde [meer info]
Bo Copier [meer info]
Zoe van Dijk [meer info]
Sanne Dijkstra [meer info]
Eva Hageman [meer info]
Sophie den Hartog [meer info]
Renée Heinen [meer info]
Anne-Floor Jansen van Galen [meer info]
Vera Korenblik [meer info]
Marissa Lucassen [meer info]
Maruelle Luimes [meer info]
Karis Mimms [meer info]
Dorinde Starmans [meer info]
Anne Steenhoff [meer info]
Lisette Stegeman [meer info]
 
Teamfoto

Nog 20 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
23 sep 13617 MHC de Kikkers D1
30
11:45 12:45 uit route
30 sep 13697 Hockeyclub Alkemade D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
7 okt 13745 Z.H.C. de Kraaien D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
14 okt 13797 HC Nieuwkoop D1
0
uit route
28 okt 13843 A.M.H.C. F.I.T. D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
4 nov 13883 HCRB D1
uit route
11 nov 13942 HMHC Saxenburg D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
18 nov 13981 Zandvoortsche Hockey Club D1
15
uit route
25 nov 14032 Thor D1
15
12:15 12:45 thuis Veld 1
10 mrt 14080 MHC Voorhout D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
17 mrt 14116 MHC Uitgeest D1
30
uit route
24 mrt 14186 MHC de Kikkers D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
31 mrt 14245 Hockeyclub Alkemade D1
0
uit route
7 apr 14292 Z.H.C. de Kraaien D1
45
uit route
14 apr 14333 HC Nieuwkoop D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
5 mei 14382 A.M.H.C. F.I.T. D1
30
uit route
12 mei 14431 HCRB D1
30
12:15 12:45 thuis Veld 1
19 mei 14473 HMHC Saxenburg D1
15
uit route
26 mei 14522 Zandvoortsche Hockey Club D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
2 jun 14563 Thor D1
uit route
10 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkemade D1 2 6 2 0 0 16 2 0
2 FIT D1 2 6 2 0 0 12 0 0
3 Kraaien D1 2 6 2 0 0 5 1 0
4 Voorhout D1 2 6 2 0 0 3 1 0
5 IJburg D1 2 3 1 0 1 9 2 0
6 Thor D1 2 3 1 0 1 5 5 0
7 HCRB D1 2 3 1 0 1 3 4 0
8 Zandvoort D1 2 3 1 0 1 3 10 0
9 Nieuwkoop D1 2 0 0 0 2 2 6 0
10 Saxenburg D1 2 0 0 0 2 1 5 0
11 Kikkers D1 2 0 0 0 2 2 12 0
12 Uitgeest D1 2 0 0 0 2 1 14 0

Social media

Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor