Agenda
20-5 
JB1 eet op de club
29-5 
hardloop avondvierda
29-5 
Trimhockeycompetitie
30-5 
Jong Dames 1: kennis
7-6 
Info avond prestatie
10-6 
Jongste Jeugddag Zat
11-6 
11 Juni- Waterhoentj
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Patricia Beckers
David van der Garde
Eelco Laddé
Tom van Manen
Marco van Ravenhorst
Jeroen Twiss
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Agenda
MEI
hardloop avondvierdaagse
Datum: ma 29 - do 1 jun   17:30 - 23:00
Locatie: Clubhuis,Clubhuis Terras
Memo: Deze week zijn we weer gastlocatie voor de hardloopavondvierdaagse
Vertantwoordelijke: clubhuismanager
Trimhockeycompetitie
Datum: ma 29   20:30 - 23:00
Locatie: Veld 2
Memo:
Jong Dames 1: kennismaking
Datum: di 30   20:00 - 21:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo: Het eerste Jong Dames team van AHC IJburg maakt kennis met elkaar.
7-8 pm: uurtje trainen 8 pm: eten met Jan 8.30-9 pm: informatie/vragen half uurtje over de Senioren afdeling en Jong Senioren competitie
JUNI
Info avond prestatie teams
Datum: wo 7   20:00 - 22:00
Locatie: Clubhuis
Memo:
Jongste Jeugddag Zaterdagcompetitie!!
Datum: za 10   09:00 - 16:00
Locatie: Veld 1,Veld 2,Veld 3
Memo: JONGSTE JEUGD  DAG
Zaterdag  10 juni   vindt de   Jongste Jeugddag 2017   plaats. 
Dit is een feestelijke dag ter afsluiting van het Seizoen 2016-2017 voor alle F, E (1ste & 2e jaars) Teams van de   Zaterdag Competitie . Deze dag wordt georganiseerd door de KNHB en is een Toernooi. Dit houdt in dat er meerdere Wedstrijdjes tegen verschillende Teams worden gespeeld.  De Wedstrijden starten om  9:30 uur  en naar verwachting zal de "prijsuitreiking” uiterlijk  rond  15:00 uur   zijn.  
De Bond deelt in welk Team waar naar toe moet. De speellocaties staan onderaan dit bericht. De Teammanagers ontvangen nog van elke Club een aparte uitnodiging.  
NB : Alle JJ Teams van IJburg zijn voor de Jongste Jeugddag aangemeld en dienen dus ook aanwezig te zijn!! Afzeggen is geen optie.  Meestal spelen er meerdere IJburg Teams op 1 locatie dus eventuele tekorten aan spelers kunnen met elkaar opgelost  worden. 
Namens het Wedstrijdsecretariaat en de TC wensen we jullie een mooie zonnige dag met veel Hockeyplezier!!!!
TEAM
Speellocatie
MF1
Spire
MF2
Heerhugowaard
MF3
Zandvoort
MF4
Zandvoort
MF5
Zandvoort
MF6
Spire
 
 
JF1
Zandvoort
JF2
Zandvoort
JF3
HBS
JF4
Heerhugowaard
JF5
Heerhugowaard






ME4
AMVJ
ME5
Hoorn
ME6
Overbos
ME7
Overbos
ME8
Fit
ME9
Castricum



 
 
JE1
Overbos
JE2
Castricum
JE3
Hoorn
JE4
AMVJ
JE5
Hoorn



 
 
M8E-1
Alkmaar
M8E-2
Qui Vive
M8E-3
Qui Vive
M8E-7
IJburg
M8E-8 
IJburg
M8E-9
IJburg




J8E-1
Terriërs
J8E-2
Xenios
J8E-5
Kikkers
J8E-6
IJburg



11 Juni- Waterhoentjes laatste training/toernooi
Datum: zo 11   09:00 - 11:00
Locatie: Veld(en) Diemerpark
Memo: Op zondag 11 juni is de allerlaatste Waterhoentjes training van dit seizoen in de vorm van een slottoernooi. Dit toernooi vindt plaats tijdens de reguliere trainingstijd, dus van 9.00 tot 10.00 voor de oudste Waterhoentjes en van 10.00 tot 11.00 voor de jongste Waterhoentjes. We rekenen erop dat iedereen komt, want elk Waterhoentje ontvangt hier zijn/haar enige echte Waterhoentjes diploma!
Met vriendelijke groet,
TC Waterhoentjes 2016-2017

Waterhoentjes team JG2-tr
Datum: zo 11   10:00 - 12:30
Locatie: Clubhuis Kleine Zaal
Memo: Vandaag trainen de Waterhoentjes JG2-tr voor de laatste keer dit seizoen.
Daarna eten ze pannenkoeken op de club.
Verantwoordelijke: Judith Neidt
SUMMER SUPER SUNDAY
Datum: zo 11   12:30 - 21:00
Locatie: Clubhuis,Clubhuis Terras
Memo: Seizoensafsluiting voor alle seniorenteams met muziek en eten!
Familie, aanhang, vrienden en supporters welkom!
J8E-2 eet op de club
Datum: zo 11   17:00 - 21:00
Locatie: Clubhuis Keuken
Memo: Vanavond barbecue van J8E-2 bij het clubhuis
Verantwoordelijke: Marieke Oostwegel
JA1 eet op de club
Datum: za 17   15:30 - 22:30
Locatie: Clubhuis,Clubhuis Terras
Memo: Vanmiddag speelt JA1 vriendschappelijk tegen Westerpark, daarna BBQ op de club!

Verantwoordelijk: Suzanne Dölle
Slotdag Zondag Jeugd Hockey
Datum: zo 18   09:30 - 14:30
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo: Afsluiting van het Seizoen 2016-2017 voor ALLE Zondag Jeugd Teams op onderstaande locaties!!
De F-jes spelen op Fletiomare van 9.30 - 13.30 De E6 op Leusden van 9.30 - 13.00 De E8 op Eemvallei van 10.00 - 13.30 De D op Spandersbosch van 9.30 - 13.30 met daarna een shoot-out tot 14.30.
ALV
Datum: wo 21   18:00 - 23:00
Locatie: Clubhuis
Memo:
JULI
Ouder/Kind Toernooi
Datum: zo 2   10:00 - 18:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Witte Rook Sessie A, B en C-jeugd
Datum: za 8   10:00 - 15:30
Locatie: Clubhuis
Memo: 10:00 - 11:30   C-jeugd 12:00 - 13:30   B-jeugd 14:00 - 15:30   A-jeugd

Witte Rook Sessie
Datum: za 15   10:00 - 16:30
Locatie: Clubhuis
Memo: 10:00 - 12:00   F-jeugd 13:00 - 14:30   E-jeugd 15:00 - 16:30   D-jeugd
AUGUSTUS
EK 2017
Datum: vr 18 - zo 27   18:00 - 23:00
Locatie: Clubhuis
Memo:
Social media

Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor