Beste leden & ouders,
De teamindeling voor seizoen 2025/2026 staat vanaf nu online. Je kunt dit op de website achter de log-in vinden (Inloggen > Club > Documenten > Indeling 2025/2026). Hieronder staan nog enkele zaken toegelicht.
Voor een aantal lichtingen is de indeling nog niet definitief:
Prestatieteams
Nog even de prestatieteams op een rijtje:
- MO12-1/2
- MO14-1/2
- MO16-1/2
- MO18-1
- JO12-1
- JO14-1
- JO16-1
- JO18-1
Doortrainen prestatieteams/start trainingsgroepen
Het schema voor het trainen van de prestatieteams in de nieuwe samenstellingen en de trainingsgroepen van de O16 en O18 vind je in het schema onderaan dit bericht!
De MO11 teams
De twee MO11 negentallen zijn evenwichtig ingedeeld en zullen allebei twee keer per week teamtraining hebben. Hoewel de focus dus niet op selectie ligt, krijgen zij daarmee wel dezelfde trainingsintensiteit als de prestatieteams.
O11 en O12 categorieën
We proberen kinderen zoveel mogelijk in teams van hun eigen leeftijd te plaatsen. Voor komend seizoen is dat niet in alle gevallen gelukt, omdat het aantal spelers per leeftijdscategorie dat niet toeliet. Daarom hebben we in een aantal gevallen een uitzondering gemaakt, op basis van het beleid zoals uitgelegd in het Spoorboekje Teamindeling 2025/26. We hebben daarbij goed gekeken naar waar we verwachten dat ieder kind het best op zijn of haar plek zal zijn.
Vragen/opmerkingen?
De jongste jeugdcommissie, prestatiecommissie en breedtecommissie zijn zeer zorgvuldig te werk gegaan om de teamindeling zo goed mogelijk te doen. Wij realiseren ons dat er altijd spelers zijn die graag in een ander team ingedeeld hadden willen worden. Mocht je als speler of ouder/verzorger van je kind vragen hebben overde teamindeling (van je kind), dan kan je van 5 juni t/m 10 juni 2025 dit formulier invullen en versturen.
Na ontvangst van de vragen zal de desbetreffende commissie uiterlijk 16 juni reageren op het formulier.Voor de duidelijkheid: eventuele vragen over andere spelers dan je eigen kind(eren) worden niet behandeld. Vragen over de teamindeling worden alleen via dit formulier in behandeling genomen, dus vragen die via whatsapp, e-mail, telefoon o.i.d. worden gesteld, nemen wij niet in behandeling.
Witte rook
Zaterdag 28 juni: Witte Rook Sessies + inleveren coachtassen en keeperstassen
Tijdens deze dag worden de ouderrollen binnen het team besproken en informeren we jullie over de plannen voor komend seizoen. De tijden per lichting worden nog gecommuniceerd.
Vriendelijke groet,
Technisch Hart
AHC IJburg
Schema trainingsgroepen en doortrainen prestatieteams