header foto
 

MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thomas Boon
Assistent Coach Geerte Kreijns-Mostermans
Team manager Danielle Weij
Trainer Joost Endlich
Scheidsrechter coördinator Koen Deurloo
Scheidsrechter coördinator Boris de Hingh
Scheidsrechter coördinator Pieter Jan Hische
BarMedewerker Ingeborg Luyt
BarMedewerker Anke Pronk
BarMedewerker Frederiek Stroop van Renen
Veldcoördinator Margot Hoppener-visser
Veldcoördinator Esther Stuijfzand
Evenementen Ilona Klaassen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Overbos MO18-2 Hoorn (WFHC) MO18-2 15:00
Terriërs MO18-2 Westerpark MO18-2 15:05
AthenA MO18-3 Heerhugowaard MO18-2 16:00
IJburg MO18-3 AMVJ MO18-3 16:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJburg MO18-3 10 20 6 2 2
2 AMVJ MO18-3 10 20 6 2 2
3 Westerpark MO18-2 10 20 5 5 0
4 Terriërs MO18-2 10 17 5 2 3
5 Overbos MO18-2 10 16 5 1 4
6 AthenA MO18-3 10 14 4 2 4
7 Heerhugowaard MO18-2 10 5 1 2 7
8 Hoorn (WFHC) MO18-2 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 apr Hockeyclub AMVJ MO18-3 16:10 thuis - AHC IJburg Veld 2
20 apr MHC Heerhugowaard MO18-2 15:05 uit
11 mei H.V. de Terriërs MO18-2 10:00 thuis - AHC IJburg Veld 2
25 mei HC Athena MO18-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Heerhugowaard MO18-2 AMVJ MO18-3 (1-3)final
Terriërs MO18-2 Hoorn (WFHC) MO18-2 (5-2)final
AthenA MO18-3 Overbos MO18-2 (2-5)final
IJburg MO18-3 Westerpark MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Hoorn (WFHC) MO18-2 AthenA MO18-3 (2-4)final
Westerpark MO18-2 Heerhugowaard MO18-2 (4-1)final
Overbos MO18-2 IJburg MO18-3 (1-3)final
AMVJ MO18-3 Terriërs MO18-2 (0-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Overbos MO18-2 Westerpark MO18-2 (2-2)final
Terriërs MO18-2 Heerhugowaard MO18-2 (4-0)final
IJburg MO18-3 Hoorn (WFHC) MO18-2 (1-0)final
AthenA MO18-3 AMVJ MO18-3 (2-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Hoorn (WFHC) MO18-2 Overbos MO18-2 (0-6)final
Heerhugowaard MO18-2 AthenA MO18-3 (0-0)final
Westerpark MO18-2 Terriërs MO18-2 (1-1)final
AMVJ MO18-3 IJburg MO18-3 (1-5)final
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Overbos MO18-2 AMVJ MO18-3 (0-1)final
ZONDAG 11 FEBRUARI 2024
AthenA MO18-3 Terriërs MO18-2 (2-0)final
MAANDAG 26 FEBRUARI 2024
Hoorn (WFHC) MO18-2 Westerpark MO18-2 (0-7)final
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024
IJburg MO18-3 Heerhugowaard MO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Heerhugowaard MO18-2 Overbos MO18-2 (0-4)final
Terriërs MO18-2 IJburg MO18-3 (3-2)final
AMVJ MO18-3 Hoorn (WFHC) MO18-2 (7-3)final
AthenA MO18-3 Westerpark MO18-2 (1-5)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Hoorn (WFHC) MO18-2 Heerhugowaard MO18-2 (1-3)final
Overbos MO18-2 Terriërs MO18-2 (4-0)final
IJburg MO18-3 AthenA MO18-3 (1-3)final
Westerpark MO18-2 AMVJ MO18-3 (2-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Hoorn (WFHC) MO18-2 Terriërs MO18-2 (0-2)final
AMVJ MO18-3 Heerhugowaard MO18-2 (3-2)final
Overbos MO18-2 AthenA MO18-3 (2-0)final
Westerpark MO18-2 IJburg MO18-3 (0-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Heerhugowaard MO18-2 Westerpark MO18-2 (1-7)final
Terriërs MO18-2 AMVJ MO18-3 (0-3)final
AthenA MO18-3 Hoorn (WFHC) MO18-2 (3-0)final
IJburg MO18-3 Overbos MO18-2 (1-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Heerhugowaard MO18-2 Terriërs MO18-2 (1-1)final
Hoorn (WFHC) MO18-2 IJburg MO18-3 (2-7)final
Westerpark MO18-2 Overbos MO18-2 (4-3)final
AMVJ MO18-3 AthenA MO18-3 (6-2)final