header foto
 

MO12-6

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Skye Johnston
Coach Joost van Nassau
Coach Simcha van Schie
Assistent Coach Elyn Rodie
Team manager Judith Katstra
Team manager Marloes Mulder
Trainer Skye Johnston
Trainer Simcha van Schie
Assistent Trainer Fien Buys Ballot
Coördinatie spelleiding Sjoerd Beekhuis
Coördinatie spelleiding Fien Buys Ballot
Coördinatie spelleiding Baldwin Kramer
Coördinatie spelleiding Lieven van Wieringen
BarMedewerker Liz Boogaard
BarMedewerker Leire elise Bosch Alvarez
BarMedewerker Sofia margarita Romero
BarHoofd Hannah Boland
Veldcoördinator Isa Hofmans
Evenementen Katrien van Nassau

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MO12-5 10 24 8 0 2
2 HIC MO12-4 10 22 7 1 2
3 Myra MO12-7 10 22 7 1 2
4 IJburg MO12-6 10 10 3 1 6
5 Abcoude MO12-3 10 7 2 1 7
6 Rood-Wit MO12-7 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Abcoude MO12-3 IJburg MO12-6 (2-2)final
Rood-Wit MO12-7 HIC MO12-4 (0-11)final
Saxenburg MO12-5 Myra MO12-7 (3-4)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Myra MO12-7 Rood-Wit MO12-7 (8-0)final
HIC MO12-4 Abcoude MO12-3 (10-0)final
IJburg MO12-6 Saxenburg MO12-5 (1-6)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HIC MO12-4 IJburg MO12-6 (5-0)final
Abcoude MO12-3 Myra MO12-7 (1-5)final
Rood-Wit MO12-7 Saxenburg MO12-5 (0-5)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Saxenburg MO12-5 Abcoude MO12-3 (6-0)final
Myra MO12-7 HIC MO12-4 (3-3)final
Rood-Wit MO12-7 IJburg MO12-6 (0-7)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Abcoude MO12-3 Rood-Wit MO12-7 (3-0)final
HIC MO12-4 Saxenburg MO12-5 (0-1)final
IJburg MO12-6 Myra MO12-7 (0-6)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Myra MO12-7 Saxenburg MO12-5 (2-1)final
HIC MO12-4 Rood-Wit MO12-7 (11-0)final
IJburg MO12-6 Abcoude MO12-3 (10-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Abcoude MO12-3 HIC MO12-4 (2-3)final
Rood-Wit MO12-7 Myra MO12-7 (4-3)final
Saxenburg MO12-5 IJburg MO12-6 (8-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Saxenburg MO12-5 Rood-Wit MO12-7 (7-0)final
IJburg MO12-6 HIC MO12-4 (1-10)final
Myra MO12-7 Abcoude MO12-3 (4-2)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
HIC MO12-4 Myra MO12-7 (4-2)final
Abcoude MO12-3 Saxenburg MO12-5 (1-7)final
IJburg MO12-6 Rood-Wit MO12-7 (5-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Rood-Wit MO12-7 Abcoude MO12-3 (1-3)final
Myra MO12-7 IJburg MO12-6 (5-0)final
Saxenburg MO12-5 HIC MO12-4 (1-0)final