header foto
 

MO16-4 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thomas Boon
Assistent Coach Kenneth Manusama
Team manager Leanne van Dongen-Grijfrath
Team manager Sanne de Ronden
Scheidsrechter coördinator Wigger Tenge
Evenementen Geerte Kreijns-Mostermans
Evenementen Anke Pronk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam MO16-4 FIT MO16-4 12:00
FIT MO16-4 Kraaien MO16-2 12:50
Amsterdam MO16-4 Kraaien MO16-2 13:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kraaien MO16-2 8 21 7 0 1
2 IJburg MO16-4 7 15 5 0 2
3 FIT MO16-4 10 15 4 3 3
4 Saxenburg MO16-3 8 14 4 2 2
5 Abcoude MO16-2 9 13 4 1 4
6 Amsterdam MO16-4 8 4 1 1 6
7 Strawberries MO16-3 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb K.H.C. Strawberries MO16-3 13:55 uit
5 feb HMHC Saxenburg MO16-3 13:05 thuis
18 feb K.H.C. Strawberries MO16-3 13:25 thuis
18 feb Z.H.C. de Kraaien MO16-2 11:45 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Kraaien MO16-2 Amsterdam MO16-4 (6-3)scheduled
Amsterdam MO16-4 IJburg MO16-4 (3-5)scheduled
Kraaien MO16-2 IJburg MO16-4 (3-2)final
Abcoude MO16-2 Strawberries MO16-3 (6-0)final
Strawberries MO16-3 FIT MO16-4 (0-7)final
Abcoude MO16-2 FIT MO16-4 (1-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Kraaien MO16-2 FIT MO16-4 (7-2)scheduled
FIT MO16-4 Saxenburg MO16-3 (3-3)final
Kraaien MO16-2 Saxenburg MO16-3 (10-2)scheduled
IJburg MO16-4 Abcoude MO16-2 (2-0)final
Amsterdam MO16-4 Abcoude MO16-2 (2-3)final
IJburg MO16-4 Amsterdam MO16-4 (5-4)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Saxenburg MO16-3 IJburg MO16-4 (1-3)scheduled
IJburg MO16-4 FIT MO16-4 (3-2)scheduled
Saxenburg MO16-3 FIT MO16-4 (4-4)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Strawberries MO16-3 Abcoude MO16-2 (0-10)final
Kraaien MO16-2 Abcoude MO16-2 (6-3)final
Strawberries MO16-3 Kraaien MO16-2 (0-5)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Saxenburg MO16-3 Kraaien MO16-2 (5-3)final
Abcoude MO16-2 Kraaien MO16-2 (1-5)final
Saxenburg MO16-3 Abcoude MO16-2 (5-3)final
FIT MO16-4 Strawberries MO16-3 (4-1)final
Strawberries MO16-3 Amsterdam MO16-4 (2-2)final
FIT MO16-4 Amsterdam MO16-4 (7-0)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
FIT MO16-4 IJburg MO16-4 (4-2)final
FIT MO16-4 Abcoude MO16-2 (1-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Amsterdam MO16-4 Saxenburg MO16-3 (2-6)final
Saxenburg MO16-3 Strawberries MO16-3 (4-1)final
Amsterdam MO16-4 Strawberries MO16-3 (8-2)final