header foto
 

MO14-6 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Cato van Spijk
Assistent Coach Harm van Kessel
Assistent Coach Ernest Klaassen
Assistent Coach Margriet Manuel
Team manager Willemien Lameris

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Haarlem MO14-7 Qui Vive MO14-4 9:45
Qui Vive MO14-4 FIT MO14-5 10:35
Haarlem MO14-7 FIT MO14-5 11:25
IJburg MO14-6 Hermes MO14-1-mix 14:15
Abcoude MO14-4 Hermes MO14-1-mix 15:05
IJburg MO14-6 Abcoude MO14-4 15:55

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Haarlem MO14-7 6 15 5 0 1
2 IJburg MO14-6 8 12 4 0 4
3 Hermes MO14-1-mix 6 12 4 0 2
4 Abcoude MO14-4 8 11 3 2 3
5 FIT MO14-5 6 10 3 1 2
6 Heerhugowaard MO14-1 8 10 3 1 4
7 Qui Vive MO14-4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb HSC Hermes MO14-1-mix 14:15 thuis
5 feb Hockey Vereniging Abcoude MO14-4 15:55 thuis
12 feb MHC Heerhugowaard MO14-1 10:35 uit
12 feb U.H.C.QUI VIVE MO14-4 09:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Qui Vive MO14-4 Abcoude MO14-4 (0-6)final
Hermes MO14-1-mix Abcoude MO14-4 (2-3)final
Qui Vive MO14-4 Hermes MO14-1-mix (1-8)final
IJburg MO14-6 Heerhugowaard MO14-1 (5-0)final
Heerhugowaard MO14-1 Haarlem MO14-7 (1-5)final
IJburg MO14-6 Haarlem MO14-7 (3-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Heerhugowaard MO14-1 Abcoude MO14-4 (3-3)final
FIT MO14-5 Abcoude MO14-4 (4-6)final
Heerhugowaard MO14-1 FIT MO14-5 (5-0)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Haarlem MO14-7 Heerhugowaard MO14-1 (3-2)final
Abcoude MO14-4 Heerhugowaard MO14-1 (2-4)final
Haarlem MO14-7 Abcoude MO14-4 (4-2)final
FIT MO14-5 IJburg MO14-6 (2-1)final
IJburg MO14-6 Qui Vive MO14-4 (5-1)final
FIT MO14-5 Qui Vive MO14-4 (7-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Hermes MO14-1-mix Haarlem MO14-7 (1-4)final
Haarlem MO14-7 IJburg MO14-6 (2-1)final
Hermes MO14-1-mix IJburg MO14-6 (4-3)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Heerhugowaard MO14-1 Hermes MO14-1-mix (2-3)final
Hermes MO14-1-mix Qui Vive MO14-4 (2-1)final
Heerhugowaard MO14-1 Qui Vive MO14-4 (6-4)final
Abcoude MO14-4 FIT MO14-5 (3-3)final
IJburg MO14-6 FIT MO14-5 (3-5)final
Abcoude MO14-4 IJburg MO14-6 (2-3)final