header foto
 

MO14-5 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Alous van Nieuwkerk
Trainer Loïs Goldstoff
Trainer Jet Velsink
Assistent Coach Jaïra Sedney
Assistent Coach Lars van Zomeren
Team manager Ella van den Berg
Team manager Angèl Link

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJburg MO14-5 Alkmaar MO14-4 11:45
Alkmaar MO14-4 Amstelveen MO14-2 12:35
IJburg MO14-5 Amstelveen MO14-2 13:25
Abcoude MO14-3 Xenios MO14-5 13:45
Xenios MO14-5 Alliance MO14-7 14:35
Abcoude MO14-3 Alliance MO14-7 15:25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MO14-7 8 19 6 1 1
2 IJburg MO14-5 8 14 4 2 2
3 Abcoude MO14-3 8 14 3 5 0
4 Alkmaar MO14-4 8 13 3 4 1
5 Amstelveen MO14-2 8 10 3 1 4
6 Xenios MO14-5 10 8 2 2 6
7 Myra MO14-6 10 3 0 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Alkmaarsche M.H.C. MO14-4 11:45 thuis
5 feb MHC Amstelveen MO14-2 13:25 thuis
11 feb MHC Alliance MO14-7 09:15 thuis
11 feb HV Myra MO14-6 10:55 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Myra MO14-6 IJburg MO14-5 (0-2)final
Abcoude MO14-3 IJburg MO14-5 (2-2)final
Myra MO14-6 Abcoude MO14-3 (2-2)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Alliance MO14-7 Xenios MO14-5 (5-4)final
Xenios MO14-5 Alkmaar MO14-4 (2-4)final
Alliance MO14-7 Alkmaar MO14-4 (7-7)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Xenios MO14-5 Myra MO14-6 (3-2)final
Amstelveen MO14-2 Myra MO14-6 (4-4)final
Xenios MO14-5 Amstelveen MO14-2 (2-5)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Alkmaar MO14-4 Alliance MO14-7 (2-6)final
Alliance MO14-7 IJburg MO14-5 (4-2)final
Alkmaar MO14-4 IJburg MO14-5 (4-3)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Xenios MO14-5 Abcoude MO14-3 (1-1)final
Myra MO14-6 Amstelveen MO14-2 (1-3)final
IJburg MO14-5 Abcoude MO14-3 (2-2)final
Amstelveen MO14-2 Alliance MO14-7 (1-4)final
Xenios MO14-5 IJburg MO14-5 (0-1)final
Myra MO14-6 Alliance MO14-7 (1-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Alliance MO14-7 Amstelveen MO14-2 (5-3)final
Alkmaar MO14-4 Myra MO14-6 (3-3)final
Abcoude MO14-3 Amstelveen MO14-2 (6-1)final
Myra MO14-6 Xenios MO14-5 (3-4)final
Alliance MO14-7 Abcoude MO14-3 (3-5)final
Alkmaar MO14-4 Xenios MO14-5 (5-5)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Amstelveen MO14-2 IJburg MO14-5 (0-9)final
Abcoude MO14-3 Alkmaar MO14-4 (2-2)final
IJburg MO14-5 Xenios MO14-5 (7-3)final
Myra MO14-6 Alkmaar MO14-4 (3-4)final
Amstelveen MO14-2 Xenios MO14-5 (4-1)final
Abcoude MO14-3 Myra MO14-6 (4-0)final