header foto
 

MO12-5 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Flore Jansen
Trainer Nienke Roest
Assistent Coach Onno Hekman
Assistent Coach Tessa Jol
Assistent Coach Neil Tjin
Assistent Trainer Neil Tjin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Uitgeest MO12-2 Hurley MO12-6 9:15
Amsterdam MO12-5 Xenios MO12-5 9:30
Hurley MO12-6 Pinoké MO12-6 10:05
Xenios MO12-5 IJburg MO12-5 10:20
Uitgeest MO12-2 Pinoké MO12-6 10:55
Amsterdam MO12-5 IJburg MO12-5 11:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJburg MO12-5 8 21 7 0 1
2 Uitgeest MO12-2 8 17 5 2 1
3 Xenios MO12-5 8 16 5 1 2
4 Westerpark MO12-5 10 11 3 2 5
5 Pinoké MO12-6 10 7 2 1 7
6 Hurley MO12-6 8 7 2 1 5
7 Amsterdam MO12-5 8 7 2 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb AH & BC MO12-5 11:10 uit
12 feb Xenios MO12-5 10:20 uit
19 feb THC Hurley MO12-6 10:55 thuis
19 feb Xenios MO12-5 09:15 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Pinoké MO12-6 Amsterdam MO12-5 (4-0)final
Hurley MO12-6 Amsterdam MO12-5 (3-4)final
Pinoké MO12-6 Hurley MO12-6 (10-2)final
Uitgeest MO12-2 IJburg MO12-5 (2-4)final
IJburg MO12-5 Westerpark MO12-5 (6-3)final
Uitgeest MO12-2 Westerpark MO12-5 (4-3)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
IJburg MO12-5 Pinoké MO12-6 (5-3)final
Hurley MO12-6 Westerpark MO12-5 (4-5)final
Amsterdam MO12-5 Pinoké MO12-6 (2-1)final
Westerpark MO12-5 Xenios MO12-5 (2-11)final
IJburg MO12-5 Amsterdam MO12-5 (6-0)final
Hurley MO12-6 Xenios MO12-5 (2-7)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Hurley MO12-6 IJburg MO12-5 (4-5)final
IJburg MO12-5 Uitgeest MO12-2 (2-3)final
Hurley MO12-6 Uitgeest MO12-2 (6-6)final
Xenios MO12-5 Westerpark MO12-5 (1-2)final
Pinoké MO12-6 Westerpark MO12-5 (1-3)final
Xenios MO12-5 Pinoké MO12-6 (4-3)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Westerpark MO12-5 Pinoké MO12-6 (4-4)final
Pinoké MO12-6 IJburg MO12-5 (3-4)final
Xenios MO12-5 Amsterdam MO12-5 (2-0)final
Westerpark MO12-5 IJburg MO12-5 (1-4)final
Uitgeest MO12-2 Amsterdam MO12-5 (6-0)final
Xenios MO12-5 Uitgeest MO12-2 (1-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Pinoké MO12-6 Uitgeest MO12-2 (0-2)final
Amsterdam MO12-5 Hurley MO12-6 (2-5)final
Uitgeest MO12-2 Xenios MO12-5 (2-1)final
Westerpark MO12-5 Hurley MO12-6 (1-4)final
Amsterdam MO12-5 Westerpark MO12-5 (6-6)final
Pinoké MO12-6 Xenios MO12-5 (1-2)final