header foto
 

Dames 45-1

Ondersteuning

Functie Naam
Team manager Heleen Noijons
Scheidsrechter coordinator Brechtje Reinders
BarHoofd Myrlon de Boer
BarHoofd Kristianne de Groot - Domburg
DWF Karlijn Baselaar
DWF Heleen Noijons
DWF Anouk Roelofs
DWF Larissa van Streun

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
AthenA D45-1 Pinoké D45-1 8:30
Gooische D45-2 Muiderberg D45-1 10:45
IJburg D45-1 AthenA D45-2 11:00
HDM D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 11:00
Hilversum D45-1 Bloemendaal D45-1 11:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amersfoort D45-1 4 12 4 0 0
2 Hilversum D45-1 3 9 3 0 0
3 HDM D45-1 4 9 3 0 1
4 SCHC / Schaerweijde D45-1 4 7 2 1 1
5 Muiderberg D45-1 4 6 2 0 2
6 Bloemendaal D45-1 3 6 2 0 1
7 IJburg D45-1 4 6 2 0 2
8 Gooische D45-2 3 3 1 0 2
9 Pinoké D45-1 4 1 0 1 3
10 AthenA D45-2 4 0 0 0 4
11 AthenA D45-1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HC Athena D45-2 11:00 thuis - AHC IJburg Veld 1
30 okt hdm D45-1 11:00 thuis - AHC IJburg Veld 1
3 nov Hockeyclub SCHC D45-1 n.n.b uit
6 nov HC Bloemendaal D45-1 14:30 uit
13 nov Gooische Hockey Club D45-2 12:45 uit
20 nov HC Athena D45-1 11:00 thuis - AHC IJburg Veld 1
12 mrt HMHC D45-1 n.n.b uit
19 mrt Hockeyclub Amersfoort D45-1 n.n.b thuis
26 mrt Pinoké D45-1 n.n.b uit
2 apr MHC Muiderberg D45-1 n.n.b thuis
16 apr HC Athena D45-2 n.n.b uit
23 apr Hockeyclub SCHC D45-1 n.n.b thuis
14 mei hdm D45-1 n.n.b uit
21 mei HC Bloemendaal D45-1 n.n.b thuis
4 jun Gooische Hockey Club D45-2 n.n.b thuis
11 jun HC Athena D45-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
IJburg D45-1 Hilversum D45-1 (1-4)final
HDM D45-1 Amersfoort D45-1 (0-5)final
SCHC / Schaerweijde D45-1 Pinoké D45-1 (1-1)final
AthenA D45-1 Bloemendaal D45-1 (1-2)scheduled
AthenA D45-2 Muiderberg D45-1 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Pinoké D45-1 HDM D45-1 (0-1)scheduled
Hilversum D45-1 Gooische D45-2 (1-0)final
Bloemendaal D45-1 AthenA D45-2 (3-1)final
Muiderberg D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (3-1)scheduled
Amersfoort D45-1 IJburg D45-1 (2-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
AthenA D45-1 Hilversum D45-1 (0-4)final
HDM D45-1 Muiderberg D45-1 (2-1)final
SCHC / Schaerweijde D45-1 AthenA D45-2 (3-1)final
IJburg D45-1 Pinoké D45-1 (2-0)final
Gooische D45-2 Amersfoort D45-1 (3-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Pinoké D45-1 Gooische D45-2 (0-1)scheduled
Muiderberg D45-1 IJburg D45-1 (1-3)final
Bloemendaal D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (1-3)scheduled
AthenA D45-2 HDM D45-1 (1-5)final
Amersfoort D45-1 AthenA D45-1 (6-0)final