header foto
 

Dames 45-1

Ondersteuning

Functie Naam
Team manager Heleen Noijons
Scheidsrechter coördinator Brechtje Reinders
BarHoofd Myrlon de Boer
BarHoofd Kristianne de Groot - Domburg
DWF Karlijn Baselaar
DWF Heleen Noijons
DWF Anouk Roelofs
DWF Larissa van Streun

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D45-1 AthenA D45-1 0:00
Pinoké D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 0:00
Muiderberg D45-1 AthenA D45-2 0:00
Hilversum D45-1 IJburg D45-1 0:00
Amersfoort D45-1 HDM D45-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amersfoort D45-1 10 30 10 0 0
2 Hilversum D45-1 10 23 7 2 1
3 HDM D45-1 10 21 6 3 1
4 Gooische D45-2 10 19 6 1 3
5 AthenA D45-1 10 13 4 1 5
6 Bloemendaal D45-1 10 13 3 4 3
7 IJburg D45-1 10 11 3 2 5
8 SCHC / Schaerweijde D45-1 10 10 3 1 6
9 Muiderberg D45-1 10 10 3 1 6
10 Pinoké D45-1 10 7 2 1 7
11 AthenA D45-2 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HMHC D45-1 n.n.b uit
19 mrt Hockeyclub Amersfoort D45-1 n.n.b thuis
26 mrt Pinoké D45-1 n.n.b uit
2 apr MHC Muiderberg D45-1 n.n.b thuis
16 apr HC Athena D45-2 n.n.b uit
23 apr Hockeyclub SCHC D45-1 n.n.b thuis
14 mei hdm D45-1 n.n.b uit
21 mei HC Bloemendaal D45-1 n.n.b thuis
4 jun Gooische Hockey Club D45-2 n.n.b thuis
11 jun HC Athena D45-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
IJburg D45-1 Hilversum D45-1 (1-4)final
HDM D45-1 Amersfoort D45-1 (0-5)final
SCHC / Schaerweijde D45-1 Pinoké D45-1 (1-1)final
AthenA D45-1 Bloemendaal D45-1 (1-2)scheduled
AthenA D45-2 Muiderberg D45-1 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Pinoké D45-1 HDM D45-1 (0-1)scheduled
Hilversum D45-1 Gooische D45-2 (1-0)final
Bloemendaal D45-1 AthenA D45-2 (3-1)final
Muiderberg D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (3-1)scheduled
Amersfoort D45-1 IJburg D45-1 (2-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
AthenA D45-1 Hilversum D45-1 (0-4)final
HDM D45-1 Muiderberg D45-1 (2-1)final
SCHC / Schaerweijde D45-1 AthenA D45-2 (3-1)final
IJburg D45-1 Pinoké D45-1 (2-0)final
Gooische D45-2 Amersfoort D45-1 (3-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Pinoké D45-1 Gooische D45-2 (0-1)scheduled
Muiderberg D45-1 IJburg D45-1 (1-3)final
Bloemendaal D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (1-3)scheduled
AthenA D45-2 HDM D45-1 (1-5)final
Amersfoort D45-1 AthenA D45-1 (6-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
AthenA D45-1 Pinoké D45-1 (0-1)scheduled
Gooische D45-2 Muiderberg D45-1 (5-0)final
IJburg D45-1 AthenA D45-2 (1-0)final
HDM D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (3-2)scheduled
Hilversum D45-1 Bloemendaal D45-1 (1-1)final
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Muiderberg D45-1 AthenA D45-1 (1-2)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
AthenA D45-2 Gooische D45-2 (0-3)final
Bloemendaal D45-1 HDM D45-1 (0-1)final
Amersfoort D45-1 Hilversum D45-1 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
IJburg D45-1 HDM D45-1 (2-2)final
Gooische D45-2 SCHC / Schaerweijde D45-1 (3-0)final
Amersfoort D45-1 Bloemendaal D45-1 (4-0)final
Hilversum D45-1 Pinoké D45-1 (6-2)final
AthenA D45-1 AthenA D45-2 (5-1)final
DONDERDAG 3 NOVEMBER 2022
SCHC / Schaerweijde D45-1 IJburg D45-1 (3-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pinoké D45-1 Amersfoort D45-1 (0-5)final
Muiderberg D45-1 Hilversum D45-1 (0-3)scheduled
Bloemendaal D45-1 IJburg D45-1 (3-3)final
HDM D45-1 Gooische D45-2 (4-0)scheduled
SCHC / Schaerweijde D45-1 AthenA D45-1 (0-3)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Hilversum D45-1 AthenA D45-2 (6-1)final
Gooische D45-2 IJburg D45-1 (3-1)final
Amersfoort D45-1 Muiderberg D45-1 (9-0)scheduled
Pinoké D45-1 Bloemendaal D45-1 (1-2)final
AthenA D45-1 HDM D45-1 (0-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Muiderberg D45-1 Pinoké D45-1 (1-0)scheduled
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
IJburg D45-1 AthenA D45-1 (0-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Pinoké D45-1 AthenA D45-2 (2-0)scheduled
Hilversum D45-1 HDM D45-1 (1-1)final
Bloemendaal D45-1 Muiderberg D45-1 (1-1)scheduled
Amersfoort D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (8-0)scheduled
AthenA D45-1 Gooische D45-2 (0-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Gooische D45-2 Bloemendaal D45-1 (1-1)final
AthenA D45-2 Amersfoort D45-1 (0-5)final
SCHC / Schaerweijde D45-1 Hilversum D45-1 (1-3)final