header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Amélie Balm
Team manager Livvy Aarnoudse- Zengerink
Scheidsrechter coordinator Vera Korenblik
Trainer Jonas Van der Zande
BarHoofd Vera Korenblik
Evenementen Flore van Daalen
Evenementen Isis de Vries
DWF Livvy Aarnoudse- Zengerink
DWF Vera Korenblik
DWF Jonas Van der Zande

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mijdrecht D1 Strawberries D1 12:45
Abcoude D1 Kieviten D1 12:45
Alkemade D1 Loenen D1 12:45
FIT D1 Hisalis D1 12:45
Purmerend D1 Spandersbosch D1 12:45
Catwijck D1 IJburg D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hisalis D1 4 12 4 0 0
2 FIT D1 4 12 4 0 0
3 Alkemade D1 4 10 3 1 0
4 Catwijck D1 4 7 2 1 1
5 Mijdrecht D1 4 7 2 1 1
6 IJburg D1 4 6 2 0 2
7 Loenen D1 4 5 1 2 1
8 Abcoude D1 4 4 1 1 2
9 Kieviten D1 4 3 1 0 3
10 Purmerend D1 4 1 0 1 3
11 Strawberries D1 4 1 0 1 3
12 Spandersbosch D1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt Catwijck D1 12:45 uit
16 okt Hockey Vereniging Mijdrecht D1 12:45 thuis - AHC IJburg Veld 1
30 okt Hockeyclub Alkemade D1 12:45 uit
6 nov M.H.C. Purmerend D1 12:45 thuis - AHC IJburg Veld 1
13 nov Loenense MHC D1 12:45 uit
20 nov K.H.C. Strawberries D1 12:45 thuis - AHC IJburg Veld 1
27 nov 't Spandersbosch D1 12:45 uit
12 mrt De Kieviten D1 n.n.b thuis
19 mrt H.C. HISALIS D1 n.n.b uit
26 mrt AMHC FIT D1 n.n.b thuis
2 apr Hockey Vereniging Abcoude D1 n.n.b uit
16 apr Catwijck D1 n.n.b thuis
23 apr Hockey Vereniging Mijdrecht D1 n.n.b uit
14 mei Hockeyclub Alkemade D1 n.n.b thuis
21 mei M.H.C. Purmerend D1 n.n.b uit
4 jun Loenense MHC D1 n.n.b thuis
11 jun K.H.C. Strawberries D1 12:45 uit
18 jun 't Spandersbosch D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Mijdrecht D1 Spandersbosch D1 (1-0)scheduled
Catwijck D1 Alkemade D1 (1-2)final
Abcoude D1 Purmerend D1 (3-1)scheduled
FIT D1 Loenen D1 (3-2)final
Hisalis D1 Strawberries D1 (6-1)final
Kieviten D1 IJburg D1 (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
IJburg D1 Hisalis D1 (1-3)final
Strawberries D1 FIT D1 (2-5)final
Loenen D1 Abcoude D1 (2-1)scheduled
Purmerend D1 Catwijck D1 (0-2)scheduled
Alkemade D1 Mijdrecht D1 (4-1)final
Spandersbosch D1 Kieviten D1 (1-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Mijdrecht D1 Purmerend D1 (2-0)scheduled
Catwijck D1 Loenen D1 (2-2)final
Abcoude D1 Strawberries D1 (1-1)scheduled
FIT D1 IJburg D1 (4-3)final
Hisalis D1 Kieviten D1 (1-0)scheduled
Alkemade D1 Spandersbosch D1 (5-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kieviten D1 FIT D1 (1-2)final
IJburg D1 Abcoude D1 (2-0)final
Strawberries D1 Catwijck D1 (0-2)final
Loenen D1 Mijdrecht D1 (1-1)scheduled
Purmerend D1 Alkemade D1 (2-2)scheduled
Spandersbosch D1 Hisalis D1 (3-4)scheduled