header foto
 

MO18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Saskia Risseeuw
Assistent Coach Henny van de Voorde
Team manager Rik de Lange
Team manager Michelle Mulder
Scheidsrechter coördinator Merel van Buuren
Scheidsrechter coördinator Koen Deurloo
Scheidsrechter coördinator Nando Pengel
Scheidsrechter coördinator Ruud van Scheppingen
BarMedewerker Wieke van Bree
BarMedewerker Reina Hemmes
BarMedewerker Marcus Kluck
BarMedewerker Emile Verschuren
BarHoofd Wouter Dijkstra
Veldcoördinator Julia Bonte
Veldcoördinator Heleen van der Meer
Evenementen Reina Hemmes

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam MO18-4 Bloemendaal MO18-2 0:00
Terriërs MO18-3 Spire MO18-1 0:00
IJburg MO18-4 Reigers MO18-2 0:00
Spaarndam MO18-1 Alliance MO18-5 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam MO18-4 5 15 5 0 0
2 Spaarndam MO18-1 5 12 4 0 1
3 Bloemendaal MO18-2 5 10 3 1 1
4 Reigers MO18-2 5 10 3 1 1
5 Alliance MO18-5 5 9 3 0 2
6 Terriërs MO18-3 5 3 1 0 4
7 IJburg MO18-4 5 0 0 0 5
8 Spire MO18-1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt MHC de Reigers MO18-2 n.n.b thuis
18 mrt HC Spire MO18-1 n.n.b uit
25 mrt HC Spaarndam MO18-1 n.n.b thuis
1 apr AH & BC MO18-4 n.n.b uit
15 apr H.V. de Terriërs MO18-3 n.n.b thuis
22 apr HC Bloemendaal MO18-2 n.n.b uit
13 mei MHC Alliance MO18-5 n.n.b thuis
20 mei MHC de Reigers MO18-2 n.n.b uit
27 mei HC Spire MO18-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
Spaarndam MO18-1 IJburg MO18-4 (5-2)final
Terriërs MO18-3 Alliance MO18-5 (1-6)scheduled
Bloemendaal MO18-2 Spire MO18-1 (13-2)final
Amsterdam MO18-4 Reigers MO18-2 (4-3)final
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Reigers MO18-2 Terriërs MO18-3 (6-2)final
Spire MO18-1 Spaarndam MO18-1 (3-6)final
Alliance MO18-5 Bloemendaal MO18-2 (1-4)final
IJburg MO18-4 Amsterdam MO18-4 (3-8)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Spire MO18-1 Alliance MO18-5 (1-3)final
Amsterdam MO18-4 Spaarndam MO18-1 (5-2)final
Bloemendaal MO18-2 Reigers MO18-2 (2-2)scheduled
Terriërs MO18-3 IJburg MO18-4 (2-1)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Reigers MO18-2 Alliance MO18-5 (3-1)scheduled
Spaarndam MO18-1 Terriërs MO18-3 (3-2)scheduled
Spire MO18-1 Amsterdam MO18-4 (4-5)final
IJburg MO18-4 Bloemendaal MO18-2 (0-3)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Reigers MO18-2 Spire MO18-1 (6-1)final
Alliance MO18-5 IJburg MO18-4 (4-1)final
Terriërs MO18-3 Amsterdam MO18-4 (1-5)scheduled
Bloemendaal MO18-2 Spaarndam MO18-1 (2-3)final