header foto
 

JA1

Ondersteuning

Functie Naam
Assistent Coach Bert Leegwater
Team manager Maurice Vlaminkx
Scheidsrechter coordinator Frank Aerts
Scheidsrechter coordinator Rene Ferrier
Scheidsrechter coordinator Daniel Roest
Scheidsrechter coordinator Fokke Veldstra
BarMedewerker Marcel Lampe
BarMedewerker Joeri Langeveld
BarMedewerker Christiaan Veldhuis
BarHoofd Sanne van Nieuwenhuijzen
Veldcoördinatie Anja Brouwer
Veldcoördinatie Peter van Keulen
Evenementen Sabine Dunnewijk
Evenementen Manon van Loosbroek

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bennebroek JA1 14 42 14 0 0
2 HBS JA1 14 30 10 0 4
3 Rood-Wit JA2 14 19 6 1 7
4 Amsterdam JA5 14 18 6 0 8
5 Saxenburg JA1 14 18 5 3 6
6 IJburg JA1 14 16 5 1 8
7 Xenios JA2 14 16 4 4 6
8 Hurley JA2 14 4 1 1 12

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Rood-Wit JA2 HBS JA1 3-4
Saxenburg JA1 Bennebroek JA1 1-7
Amsterdam JA5 Hurley JA2 3-2
Xenios JA2 IJburg JA1 4-2
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Hurley JA2 Rood-Wit JA2 0-6
IJburg JA1 Amsterdam JA5 3-0
Bennebroek JA1 Xenios JA2 6-1
HBS JA1 Saxenburg JA1 5-1
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
IJburg JA1 Hurley JA2 5-3
Xenios JA2 HBS JA1 2-3
Saxenburg JA1 Rood-Wit JA2 4-3
Amsterdam JA5 Bennebroek JA1 0-5
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Bennebroek JA1 IJburg JA1 4-2
Rood-Wit JA2 Xenios JA2 1-2
Hurley JA2 Saxenburg JA1 2-7
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Xenios JA2 Saxenburg JA1 1-1
Bennebroek JA1 Hurley JA2 4-0
IJburg JA1 HBS JA1 2-1
Amsterdam JA5 Rood-Wit JA2 2-3
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
HBS JA1 Amsterdam JA5 7-0
ZATERDAG 5 MAART 2022
Xenios JA2 Hurley JA2 2-2
Rood-Wit JA2 IJburg JA1 5-1
Saxenburg JA1 Amsterdam JA5 1-8
HBS JA1 Bennebroek JA1 1-7
ZATERDAG 12 MAART 2022
Hurley JA2 HBS JA1 2-3
IJburg JA1 Saxenburg JA1 1-4
Bennebroek JA1 Rood-Wit JA2 7-2
Amsterdam JA5 Xenios JA2 2-7
ZATERDAG 19 MAART 2022
Hurley JA2 Amsterdam JA5 2-5
IJburg JA1 Xenios JA2 1-1
Bennebroek JA1 Saxenburg JA1 4-3
HBS JA1 Rood-Wit JA2 1-0
ZATERDAG 26 MAART 2022
Xenios JA2 Bennebroek JA1 0-11
Amsterdam JA5 IJburg JA1 2-3
Rood-Wit JA2 Hurley JA2 4-1
Saxenburg JA1 HBS JA1 5-6
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Bennebroek JA1 Amsterdam JA5 6-1
HBS JA1 Xenios JA2 3-2
Hurley JA2 IJburg JA1 2-1
Rood-Wit JA2 Saxenburg JA1 1-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Saxenburg JA1 Hurley JA2 3-2
IJburg JA1 Bennebroek JA1 0-7
Amsterdam JA5 HBS JA1 2-3
Xenios JA2 Rood-Wit JA2 1-3
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Rood-Wit JA2 Amsterdam JA5 1-2
Hurley JA2 Bennebroek JA1 1-9
Saxenburg JA1 Xenios JA2 1-1
HBS JA1 IJburg JA1 2-3
ZATERDAG 14 MEI 2022
Hurley JA2 Xenios JA2 2-6
IJburg JA1 Rood-Wit JA2 2-4
Bennebroek JA1 HBS JA1 4-1
Amsterdam JA5 Saxenburg JA1 3-2
ZATERDAG 21 MEI 2022
Saxenburg JA1 IJburg JA1 3-1
Xenios JA2 Amsterdam JA5 1-3
Rood-Wit JA2 Bennebroek JA1 2-9
HBS JA1 Hurley JA2 9-6