Agenda
15-2 
Voorjaarsvakantie
24-2 
Start trainingen all
24-2 
Instructie trainers
26-2 
Instructie trainers
28-2 
Start keeperstrainin
18-3 
Spelregelexamen
23-3 
Tafeltjesoverleg E6-
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Mids de Bueger
Bas van Doornik
Feline Lauteslager
Lieze Meijer
Annemarijn de Nooy
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jonas Van der Zande
Trainer Jonas Van der Zande

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 5244 M.H.C. Barneveld D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
15 mrt 5825 Loenense MHC D1
0
12:15 12:45 uit route
22 mrt 5994 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
29 mrt 6405 Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1
0
uit route
5 apr 6744 M.H.C. Purmerend D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
19 apr 6981 MHV Maarssen D1
0
12:15 12:45 uit route
10 mei 7494 Hockey Vereniging Abcoude D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
17 mei 7900 VMHC Spitsbergen D1
0
uit route
24 mei 8243 AMHC FIT D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
7 jun 8417 H.C. HISALIS D1
0
uit route
14 jun 8993 Noordwijk D1
12:15 12:45 thuis Veld 1
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Noordwijk D1 11 25 8 1 2 32 13 0
2 Shinty D1 11 25 8 1 2 29 11 0
3 Purmerend D1 11 23 7 2 2 14 8 0
4 FIT D1 11 21 7 0 4 25 17 0
5 Loenen D1 11 21 6 3 2 25 16 0
6 Hisalis D1 11 15 4 3 4 24 21 0
7 Baarn D1 11 14 4 2 5 15 14 0
8 Barneveld D1 11 11 3 2 6 19 26 0
9 IJburg D1 11 11 3 2 6 17 30 0
10 Maarssen D1 11 9 2 3 6 24 30 0
11 Spitsbergen D1 11 7 2 1 8 17 31 0
12 Abcoude D1 11 5 1 2 8 9 33 0

Matrix
  Shinty D1Barneveld D1Baarn D1Loenen D1Maarssen D1Noordwijk D1Purmerend D1Abcoude D1Spitsbergen D1FIT D1Hisalis D1IJburg D1
Shinty D1   0-0 2-1 3-0 4-1 5-0
Barneveld D1 1-6   0-1 1-1 1-0 5-2
Baarn D1 0-1 1-0   2-0 2-2 0-2
Loenen D1 2-1 3-1   5-2 5-2 2-2
Maarssen D1 3-2 2-3   3-3 1-2 7-2 1-4
Noordwijk D1 4-1 3-1 3-0 3-1   6-0
Purmerend D1 1-1 0-1 1-0   1-0 2-1 2-0
Abcoude D1 2-1 1-3 2-2 0-4   0-6 1-5
Spitsbergen D1 0-2 5-3 1-2 1-2 3-0   0-2
FIT D1 0-3 2-1 3-1 3-1 4-1   2-1
Hisalis D1 1-3 3-3 2-3 1-1 4-2 2-3  
IJburg D1 0-4 2-2 2-2 2-0 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Loenen D1 Hisalis D1 2-2 Definitief
.. Baarn D1 Spitsbergen D1 2-2 Definitief
.. Shinty D1 FIT D1 4-1 Definitief
.. Maarssen D1 Noordwijk D1 3-3 Definitief
.. Purmerend D1 Abcoude D1 1-0 Definitief
.. Barneveld D1 IJburg D1 5-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. FIT D1 Baarn D1 0-3 Definitief
.. Abcoude D1 Maarssen D1 2-2 Definitief
.. IJburg D1 Loenen D1 2-2 Definitief
.. Hisalis D1 Shinty D1 1-3 Definitief
.. Noordwijk D1 Barneveld D1 3-1 Definitief
.. Spitsbergen D1 Purmerend D1 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Shinty D1 IJburg D1 5-0 Definitief
.. Maarssen D1 Spitsbergen D1 7-2 Definitief
.. Loenen D1 Barneveld D1 2-1 Definitief
.. Purmerend D1 FIT D1 2-1 Definitief
.. Abcoude D1 Noordwijk D1 0-4 Definitief
.. Baarn D1 Hisalis D1 0-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Noordwijk D1 Loenen D1 3-1 Definitief
.. Barneveld D1 Shinty D1 1-6 Definitief
.. Spitsbergen D1 Abcoude D1 3-0 Definitief
.. IJburg D1 Baarn D1 0-4 Definitief
.. Hisalis D1 Purmerend D1 1-1 Definitief
.. FIT D1 Maarssen D1 3-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Abcoude D1 FIT D1 0-6 Definitief
.. Baarn D1 Barneveld D1 1-0 Definitief
.. Shinty D1 Loenen D1 0-0 Definitief
.. Purmerend D1 IJburg D1 2-0 Definitief
.. Maarssen D1 Hisalis D1 1-4 Definitief
.. Spitsbergen D1 Noordwijk D1 1-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Hisalis D1 Abcoude D1 4-2 Definitief
.. IJburg D1 Maarssen D1 2-2 Definitief
.. Noordwijk D1 Shinty D1 4-1 Definitief
.. Loenen D1 Baarn D1 3-1 Definitief
.. Barneveld D1 Purmerend D1 0-1 Definitief
.. FIT D1 Spitsbergen D1 4-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Abcoude D1 IJburg D1 1-5 Definitief
.. Spitsbergen D1 Hisalis D1 0-2 Definitief
.. FIT D1 Noordwijk D1 3-1 Definitief
.. Baarn D1 Shinty D1 0-1 Definitief
.. Purmerend D1 Loenen D1 0-1 Definitief
.. Maarssen D1 Barneveld D1 2-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Loenen D1 Maarssen D1 5-2 Definitief
.. Shinty D1 Purmerend D1 2-1 Definitief
.. IJburg D1 Spitsbergen D1 2-0 Definitief
.. Barneveld D1 Abcoude D1 1-1 Definitief
.. Hisalis D1 FIT D1 2-3 Definitief
.. Noordwijk D1 Baarn D1 3-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Purmerend D1 Baarn D1 1-1 Definitief
.. Spitsbergen D1 Barneveld D1 5-3 Definitief
.. Maarssen D1 Shinty D1 3-2 Definitief
.. Hisalis D1 Noordwijk D1 2-3 Definitief
.. Abcoude D1 Loenen D1 1-3 Definitief
.. FIT D1 IJburg D1 2-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Barneveld D1 FIT D1 1-0 Definitief
.. Purmerend D1 Noordwijk D1 1-0 Definitief
.. IJburg D1 Hisalis D1 3-1 Definitief
.. Baarn D1 Maarssen D1 2-0 Definitief
.. Shinty D1 Abcoude D1 3-0 Definitief
.. Loenen D1 Spitsbergen D1 5-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. FIT D1 Loenen D1 2-1 Definitief
.. Hisalis D1 Barneveld D1 3-3 Definitief
.. Noordwijk D1 IJburg D1 6-0 Definitief
.. Abcoude D1 Baarn D1 2-1 Definitief
.. Maarssen D1 Purmerend D1 1-2 Definitief
.. Spitsbergen D1 Shinty D1 0-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 8 MAART 2020
..  Abcoude D1 Purmerend D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 Shinty D1 12:45 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Loenen D1 12:45 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Barneveld D1 12:45 z-IJburg
..  Noordwijk D1 Maarssen D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Baarn D1 12:45 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 15 MAART 2020
..  Baarn D1 FIT D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Noordwijk D1 Weth. Rebellaan
..  Loenen D1 IJburg D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Maarssen D1 Abcoude D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Hisalis D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 22 MAART 2020
..  Barneveld D1 Loenen D1 Weth. Rebellaan
..  FIT D1 Purmerend D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Baarn D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Shinty D1 12:45 z-IJburg
..  Noordwijk D1 Abcoude D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Maarssen D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 29 MAART 2020
..  Abcoude D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 IJburg D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Loenen D1 Noordwijk D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Maarssen D1 FIT D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Hisalis D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Barneveld D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 5 APRIL 2020
..  Barneveld D1 Baarn D1 Weth. Rebellaan
..  FIT D1 Abcoude D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Maarssen D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Purmerend D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Shinty D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 Spitsbergen D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 19 APRIL 2020
..  Abcoude D1 Hisalis D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 Loenen D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Maarssen D1 IJburg D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Barneveld D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Noordwijk D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
..  Spitsbergen D1 FIT D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 10 MEI 2020
..  Barneveld D1 Maarssen D1 Weth. Rebellaan
..  Hisalis D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Abcoude D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Purmerend D1 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 FIT D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Shinty D1 Baarn D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 17 MEI 2020
..  Abcoude D1 Barneveld D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 Noordwijk D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  FIT D1 Hisalis D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Maarssen D1 Loenen D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Shinty D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Spitsbergen D1 IJburg D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 24 MEI 2020
..  Baarn D1 Purmerend D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Spitsbergen D1 Weth. Rebellaan
..  IJburg D1 FIT D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Abcoude D1 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 Hisalis D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Shinty D1 Maarssen D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 7 JUNI 2020
..  Abcoude D1 Shinty D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 Barneveld D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 IJburg D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  Maarssen D1 Baarn D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Noordwijk D1 Purmerend D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Loenen D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 14 JUNI 2020
..  Baarn D1 Abcoude D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Hisalis D1 Weth. Rebellaan
..  IJburg D1 Noordwijk D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 FIT D1 Sportp. 'De Heul'
..  Purmerend D1 Maarssen D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Spitsbergen D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg