Agenda
15-2 
Voorjaarsvakantie
24-2 
Start trainingen all
24-2 
Instructie trainers
26-2 
Instructie trainers
28-2 
Start keeperstrainin
18-3 
Spelregelexamen
23-3 
Tafeltjesoverleg E6-
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Mids de Bueger
Bas van Doornik
Feline Lauteslager
Lieze Meijer
Annemarijn de Nooy
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
M8E-3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Mijnke van den Berg
Coördinatie spelleiding Rene ter Haar
Team manager Debby Kruse
Assistent Trainer Marit De Vries
Assistent Trainer Susan van Os
Veldcoördinatie Rian ter Haar
BarHoofd Kim Snoek
BarMedewerker Wilfred Duiven
BarMedewerker Leontine de Klerk
Evenementen Tanja Albers
Assistent Coach Niels Farragher
Assistent Coach Hans Christiaan Bot

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 33007 HV Myra M8E5
thuis
7 mrt 33186 HSC Hermes M8E2
90
08:00 10:00 uit route
14 mrt 33004 HC Spaarndam M8E2
90
thuis
21 mrt 33074 MHC Alliance M8E9
15
08:05 08:50 uit route
28 mrt 33006 Hockey Vereniging Abcoude M8E3
thuis
4 apr 33156 HV Myra M8E5
30
uit route
18 apr 33008 HSC Hermes M8E2
thuis
16 mei 32944 HC Spaarndam M8E2
uit route
6 jun 33005 MHC Alliance M8E9
thuis
13 jun 33141 Hockey Vereniging Abcoude M8E3
30
08:00 09:00 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
..  Abcoude M8E3 Hermes M8E2 9:30 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Alliance M8E3 wit Spaarndam M8E2 16:30 Sportparklaan
..  IJburg M8E3 Myra M8E5 z-IJburg
ZATERDAG 7 MAART 2020
..  Hermes M8E2 IJburg M8E3 10:00 Sportp. 'De Linie'
..  Myra M8E5 Alliance M8E3 wit Sportlaan Oost (Myra)
..  Spaarndam M8E2 Abcoude M8E3 11:00 Sportpark Hansje Brinker
ZATERDAG 14 MAART 2020
..  Abcoude M8E3 Alliance M8E3 wit 9:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Hermes M8E2 Myra M8E5 10:00 Sportp. 'De Linie'
..  IJburg M8E3 Spaarndam M8E2 z-IJburg
ZATERDAG 21 MAART 2020
..  Abcoude M8E3 Myra M8E5 9:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Alliance M8E3 wit IJburg M8E3 8:50 Sportparklaan
..  Spaarndam M8E2 Hermes M8E2 Sportpark Hansje Brinker
ZATERDAG 28 MAART 2020
..  Hermes M8E2 Alliance M8E3 wit 10:00 Sportp. 'De Linie'
..  IJburg M8E3 Abcoude M8E3 z-IJburg
..  Myra M8E5 Spaarndam M8E2 Sportlaan Oost (Myra)
ZATERDAG 4 APRIL 2020
..  Hermes M8E2 Abcoude M8E3 10:00 Sportp. 'De Linie'
..  Myra M8E5 IJburg M8E3 Sportlaan Oost (Myra)
..  Spaarndam M8E2 Alliance M8E3 wit Sportpark Hansje Brinker
ZATERDAG 18 APRIL 2020
..  Abcoude M8E3 Spaarndam M8E2 9:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Alliance M8E3 wit Myra M8E5 10:20 Sportparklaan
..  IJburg M8E3 Hermes M8E2 z-IJburg
ZATERDAG 16 MEI 2020
..  Alliance M8E3 wit Abcoude M8E3 14:00 Sportparklaan
..  Myra M8E5 Hermes M8E2 Sportlaan Oost (Myra)
..  Spaarndam M8E2 IJburg M8E3 Sportpark Hansje Brinker
ZATERDAG 6 JUNI 2020
..  Hermes M8E2 Spaarndam M8E2 10:00 Sportp. 'De Linie'
..  IJburg M8E3 Alliance M8E3 wit z-IJburg
..  Myra M8E5 Abcoude M8E3 Sportlaan Oost (Myra)
ZATERDAG 13 JUNI 2020
..  Abcoude M8E3 IJburg M8E3 9:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Alliance M8E3 wit Hermes M8E2 10:20 Sportparklaan
..  Spaarndam M8E2 Myra M8E5 Sportpark Hansje Brinker