Agenda
26-2 
Instructie trainers
28-2 
Start keeperstrainin
2-3 
Trainers instructie
2-3 
TC coordinatoren ove
18-3 
Spelregelexamen
23-3 
Tafeltjesoverleg E6-
24-3 
Tafeltjesoverleg E8-
Hele agenda
Inloggen
App
iOS app Android app
Vandaag jarig
Sophie Aarnoudse
Michiel van Ardenne
Josefien Cornelissen
Jack De Groot
Mikki Hagens
Rendy Kee
Gabor Maalcke
Lot Masker
Lena Minkman
Puck van Outheusden
Sofia margarita Romero
Arend Jan Velsink
Handige links
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
JF3

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent Coach Joost de Groot
Assistent Trainer Martijn Rijser
Coördinatie spelleiding Joost de Groot
Scheidsrechter coordinator Mihaly Schroth
Coördinatie spelleiding Martijn Rijser
Scheidsrechter coordinator Bas Peek
Veldcoördinatie Alex Jonkers
Veldcoördinatie Bas Peek
Evenementen Martijn Rijser
BarHoofd Joost de Groot
BarMedewerker Elisa Amedeo Doets
BarMedewerker Alex Jonkers
BarMedewerker Mihaly Schroth
Trainer Pyke Oelering
Trainer Kaspar Çelebi
Team manager Martijn Rijser
Assistent Coach Martijn Rijser
Assistent Trainer Elisa Amedeo Doets

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 31121 AMHC Westerpark JF2
08:30 09:00 uit route
7 mrt 31135 Hockey Vereniging Mijdrecht JF1
09:30 thuis Veld 2
14 mrt 30963 HC Athena JF2
30
08:00 09:00 uit route
21 mrt 31136 Pinoké JF3
thuis
28 mrt 31008 THC Hurley JF5
30
07:30 08:30 uit route
   21 c  
4 apr 31104 Hockey Vereniging Abcoude JF2
30
08:00 09:00 uit route
18 apr 31134 WFHC JF1
thuis
16 mei 31140 AMHC Westerpark JF2
thuis
6 jun 30862 Hockey Vereniging Mijdrecht JF1
45
08:15 09:30 uit route
13 jun 31137 HC Athena JF2
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
..  Abcoude JF2 AthenA JF2 8:30 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Pinoké JF3 Hurley JF5 9:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
..  Westerpark JF2 IJburg JF3 9:00 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 7 MAART 2020
..  AthenA JF2 Westerpark JF2 10:05 Oost Watergraafsmeer
..  Hoorn (WFHC) JF1 Pinoké JF3 9:30 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
..  Hurley JF5 Abcoude JF2 8:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
..  IJburg JF3 Mijdrecht JF1 z-IJburg
ZATERDAG 14 MAART 2020
..  Abcoude JF2 Hoorn (WFHC) JF1 9:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  AthenA JF2 IJburg JF3 9:00 Oost Watergraafsmeer
..  Pinoké JF3 Mijdrecht JF1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
..  Westerpark JF2 Hurley JF5 9:00 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 21 MAART 2020
..  Hoorn (WFHC) JF1 Westerpark JF2 9:30 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
..  Hurley JF5 AthenA JF2 8:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
..  IJburg JF3 Pinoké JF3 z-IJburg
..  Mijdrecht JF1 Abcoude JF2 9:00 Sport- en recreatiep.
ZATERDAG 28 MAART 2020
..  Abcoude JF2 Pinoké JF3 10:30 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  AthenA JF2 Hoorn (WFHC) JF1 10:05 Oost Watergraafsmeer
..  Hurley JF5 IJburg JF3 8:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
..  Westerpark JF2 Mijdrecht JF1 9:00 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 4 APRIL 2020
..  Abcoude JF2 IJburg JF3 9:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Hoorn (WFHC) JF1 Hurley JF5 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
..  Mijdrecht JF1 AthenA JF2 9:30 Sport- en recreatiep.
..  Pinoké JF3 Westerpark JF2 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 11 APRIL 2020
..  Mijdrecht JF1 Hoorn (WFHC) JF1 10:30 Sport- en recreatiep.
ZATERDAG 18 APRIL 2020
..  AthenA JF2 Pinoké JF3 Oost Watergraafsmeer
..  Hurley JF5 Mijdrecht JF1 Amsterdamse Bos (Hurley)
..  IJburg JF3 Hoorn (WFHC) JF1 z-IJburg
..  Westerpark JF2 Abcoude JF2 9:00 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 16 MEI 2020
..  AthenA JF2 Abcoude JF2 Oost Watergraafsmeer
..  Hoorn (WFHC) JF1 Mijdrecht JF1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
..  Hurley JF5 Pinoké JF3 Amsterdamse Bos (Hurley)
..  IJburg JF3 Westerpark JF2 z-IJburg
ZATERDAG 6 JUNI 2020
..  Abcoude JF2 Hurley JF5 9:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Mijdrecht JF1 IJburg JF3 9:30 Sport- en recreatiep.
..  Pinoké JF3 Hoorn (WFHC) JF1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
..  Westerpark JF2 AthenA JF2 9:00 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 13 JUNI 2020
..  Hoorn (WFHC) JF1 Abcoude JF2 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
..  Hurley JF5 Westerpark JF2 Amsterdamse Bos (Hurley)
..  IJburg JF3 AthenA JF2 z-IJburg
..  Mijdrecht JF1 Pinoké JF3 9:30 Sport- en recreatiep.