zaterdag 6 april 2024 |
07:45 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Fleur Grove
|
Bardienst |
07:45 - 11:00 |
|
Barhoofd |
08:00 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Nori Lanting
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
09:00 - 12:00 |
Suzanne Dooren
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
|
Wedstrijdtafel |
11:00 - 14:00 |
Rifka Burggraaff
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
|
Barhoofd |
14:00 - 17:00 |
Erwin van der Tuin
|
Bardienst |
14:00 - 17:00 |
|
Barhoofd |
17:00 - 20:00 |
Marieke Oostwegel
|
Bardienst |
17:00 - 20:00 |
Ella van den Berg
|
Barhoofd |
zondag 7 april 2024 |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Féline Kamp
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Sofia Tosun
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Oscar Levelt
|
Bardienst |
14:15 - 16:15 |
Kiki Veenhuizen
|
Barhoofd |
16:15 - 00:00 |
Karst Woudstra
|
Barhoofd |
zaterdag 13 april 2024 |
07:45 - 11:00 |
Annemarie Bossink
|
Bardienst |
07:45 - 11:00 |
Ton Wallast
|
Barhoofd |
08:00 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Nori Lanting
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Iris Meppelink
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
09:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Indy Vos
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
Cindy Barendse
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
Julie Mansur Hermsdorff
|
Wedstrijdtafel |
11:00 - 14:00 |
Marit De Vries
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Jesse van der Veen
|
Barhoofd |
14:00 - 17:00 |
Ouders/verzorgers van Niloe Boon
|
Bardienst |
14:00 - 17:00 |
Robin de Vries
|
Barhoofd |
17:00 - 20:00 |
Ouders/verzorgers van Sophie Gravelotte
|
Bardienst |
17:00 - 20:00 |
|
Barhoofd |
zondag 14 april 2024 |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Olivia Aw
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Jeldou Bijlsma
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
|
Bardienst |
12:30 - 14:15 |
Kristianne de Groot - Domburg
|
Barhoofd |
14:15 - 00:00 |
Vera Korenblik
|
Barhoofd |
zaterdag 20 april 2024 |
07:45 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Isa van Vollenhoven
|
Bardienst |
07:45 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Mia Blom
|
Barhoofd |
08:00 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Julia van Haastrecht
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
09:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Lizzy Holtrop
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
Tanja Koomen
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
Nienke Hamaker
|
Wedstrijdtafel |
11:00 - 14:00 |
Steven de Kok
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
Sanne Wieske
|
Barhoofd |
14:00 - 14:00 |
Mariette Broesterhuizen
|
Bardienst |
14:00 - 14:00 |
Arno Veenema
|
Barhoofd |
17:00 - 17:00 |
Ouders/verzorgers van Jesse Huijg
|
Bardienst |
17:00 - 20:00 |
|
Barhoofd |
zondag 21 april 2024 |
08:30 - 12:00 |
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
|
Bardienst |
zaterdag 25 mei 2024 |
07:45 - 11:00 |
Jonna van der Krift
|
Bardienst |
07:45 - 11:00 |
Ton Wallast
|
Barhoofd |
08:00 - 11:00 |
Klaartje Witteveen
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
09:00 - 12:00 |
Johanneke de Moor
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
Jonna van der Krift
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
|
Wedstrijdtafel |
11:00 - 14:00 |
Natalie Brouwer-van Doorn
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
|
Barhoofd |
14:00 - 17:00 |
Lonneke Buijtels
|
Bardienst |
14:00 - 17:00 |
|
Barhoofd |
17:00 - 20:00 |
Ouders/verzorgers van Noëlle Kreeuseler
|
Bardienst |
17:00 - 20:00 |
|
Barhoofd |
zondag 26 mei 2024 |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Kaat Minnema
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Féline Kamp
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Sofia Tosun
|
Bardienst |
14:15 - 16:15 |
Vera Korenblik
|
Barhoofd |
16:15 - 00:00 |
Karst Woudstra
|
Barhoofd |
zaterdag 1 juni 2024 |
07:45 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Dominic Wilson
|
Bardienst |
07:45 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Oliver Wilson
|
Barhoofd |
08:00 - 11:00 |
Ouders/verzorgers van Sean Broere
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
09:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Julien van Hardeveld
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
|
Wedstrijdtafel |
11:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Hugo Koopal
|
Bardienst |
11:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Julie Smeenk
|
Barhoofd |
14:00 - 17:00 |
Ouders/verzorgers van Noëlle Kreeuseler
|
Bardienst |
14:00 - 17:00 |
|
Barhoofd |
17:00 - 20:00 |
|
Bardienst |
17:00 - 20:00 |
|
Barhoofd |
zondag 2 juni 2024 |
08:30 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Jasmijn Riemeijer
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
|
Bardienst |
08:30 - 12:00 |
|
Bardienst |
14:30 - 16:30 |
Jeroen Suthof
|
Barhoofd |
16:30 - 00:00 |
Kristianne de Groot - Domburg
|
Barhoofd |